Магазин за българско свинско месо - Варна

  • 6 348
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Покрай големия шум, който се вдигна с месото и млечните продукти,

започнах да търся истинските неща Mr. Green

и скоро попаднах, съвсем случайно на малко магазинче за прясно свинско месо и колбаси.
Продавачите бяха много учтиви и ми разясниха кое, какво, как се прави, от къде идва
и дори ми казаха рецепта за вкусна манджа.
Бях много учудена от цялата ситуация  newsm78

Рядко ми се случва продавачите да са толкова загрижени  Shocked

Останах много очарована, но дяволчето в мен се съмняваше  Twisted Evil
Поразпитах познати и приятели и се оказа, че фирмата е русенска и наистина всичко е българско.
Имали магазини в София, Русе, Бургас, Варна и още няколко града, които не запомних.

Моя приятелка от Русе ми каза, че там били много тачена фирма за пържолки  Laughing

Този, който аз посетих се намира във Варна,
на улица Поп Харитон - точно до училище Цар Симеон.
На фирма Голямо Враново.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:27 от viliqna82

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моя приятелка от Русе ми каза, че там били много тачена фирма за пържолки  Laughing
да, и аз съм им фен  Grinning

# 2
  • Мнения: 0
Аз редовно си пазарувам от този магазин. П Simple Smile ри бате Цецо.

# 3
  • Мнения: 389
Месото на Голямо Враново е наистина българско, но да препоръчам и още една русенска фирма, която предлага българско свинско месо - на с. Николово. Ако зареждат във Варна може да го пробвате. Не му правя реклама, просто казвам, че и то е българско. В Русе това са двата свинекомплекса, които според мен предлагат качествено свинско месо.

# 4
  • Мнения: 262
Не съм виждала на с. Николово във Варна...
А може и да има някъде из града, то постоянно изникват нови магазини.

# 5
  • Мнения: 0
Знам го тоя магазин до входа на училището  Simple Smile
ще го пробвам   chef

# 6
  • Мнения: 502
их, таз вилиянка, дето все не прави рекламка  Innocent 
ух, че съм мнителна грубиянка   Sick

polaris-ке, изневеряваш с конкурентни месарници, а  Animal Pig

Работя във фирма, която предлага месо и колбаси и
търся заведения във Варна и региона, които
биха ми обърнали внимание и биха прочели поне офертата ми.
Бихте ли ми помогнали!
Дайте идеи.
Не знам какво да правя вече!  Whistling ooooh!
Като, че ли се опитвам да говоря с Боговете!!!
Имали ли сте подобен проблем?!?

___

# 7
  • Мнения: 262
Не мога да разбера какъв ти е проблема кокошчица?
Това не е форум само за недоволни!!!
Ако имаш проблем с позитивността можеш да разгледаш
някой сайтове за психологическа помощ!

# 8
  • Мнения: 502
 Stop не се и опитвай  Mr. Green
 Flutter салуфки  Mr. Green

off  от мен  Stop Mr. Green

# 9
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Преди три дена го видях този магазин, но го заобиколих като ненадежден. Ще се пробва вероятно.
Питам се обаче, от къде идва гаранцията, че месото е истинско?? И кое месо?? Свинското, телешкото, агнешкото?? Има ли кравеферерма, свинеферма, овчарници тази фирма, в това село  newsm78
`Щото това , че фирмата е Русенска само я приближава до Румъния, откъдето идва доста от месото, което се продава по нашите магазини  newsm78

# 10
  • Мнения: 425
Преди три дена го видях този магазин, но го заобиколих като ненадежден. Ще се пробва вероятно.
Питам се обаче, от къде идва гаранцията, че месото е истинско?? И кое месо?? Свинското, телешкото, агнешкото?? Има ли кравеферерма, свинеферма, овчарници тази фирма, в това село  newsm78
`Щото това , че фирмата е Русенска само я приближава до Румъния, откъдето идва доста от месото, което се продава по нашите магазини  newsm78
Мъжа ми има баба и дядо в с.Голямо Враново,Русенско,тяхната къща е точно на края /или по-скоро в началото/ на селото,до свинекомплекса Grinning.Това мога да ви кажа като иформация от първа ръка-Да ,наистина има Свинекомплек,и то доста голям,виждала съм и фирмения  им магазин дори в София.Нищо друго обаче не мога да ви кажа,за месото и т.н.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Макар, че живея в Пловдив, съм от Русе. Единственото месо и кайма , което купуват родителите ми там е от свинекомплекса на Голямо Враново.  Дори когато ходим там на гости си купуваме месце и за нас и си го носим в Пловдив. Mr. Green  Поне знам, че е от прясно заклано животно, а не е отлежавало с години в някой фризер.

# 12
  • Мнения: 262
в Румъния до колкото знам цените са доста по-високи от тези тук,
така че не ми се вярва да се внася от там  newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 706
в Румъния до колкото знам цените са доста по-високи от тези тук,
така че не ми се вярва да се внася от там  newsm78
Изобщо не се внася от там, цикълът в свинекомплекса в Голямо Враново е затворен - те си отглеждат животни и произвеждат месо и колбаси. Информацията е от първа ръка, от роднини, които работят там.

# 14
Всичко горе написано е вярно или почти, че имат свинекомплекс има че е прясно месото прясно е даже и фуража си правят сами ама някой помни ли за скандала преди години в който ги бяха хванали да слагат във фуражите си разни генно модифицирани продукти до колкото се сещам имаше намесени и някакви украинци коити произвеждат фуражи в с.Долна Студена мисля.Аз също им бях голям фен и това че си хранеха прасетата с умрели животни/вътрешна информ./ не ми пукаше ама в годината когато стана този гаф стотици изпищяха че животните които са хранили с фуражите им се израждали.Бивша колежка на майка ми разправя че всичките и пиленца хранени с тези боклуци на третия месец започнали да кукуригат/женските също/иначе по непретенциозните се радват че бързо наддават,все пак всеки избира какво да яде но за мен тази фирма вече не съществува.

Общи условия

Активация на акаунт