уреди за вграждане CROWN

  • 6 174
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
дали имате какво да споделите за фурна за вграждане и кухненски плот (комбиниран) на CROWN...........?
 ЗА САМАТА МАРКА НЕЗНАМ НИЩИЧКО, В ЕДИН ОТ МАГАЗИНИТЕ МИ КАЗАХА " ПО-ДОБРЕ ТУРСКО ОТ КОЛКОТО КИТАЙСКО...."
МЕРСИ ЗА СЪВЕТИТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 11:45 от stefi84

# 1
  • Мнения: 178
Преди година слагахме на вилата, в кухнята на свекър ми и свекърва ми. Идеята беше да е нещо евтино и имах много предубеждения към марката. Извадихме късмет - и фурната и котлоните работят безупречно.

# 2
  • Мнения: 8 999
Не знам нищо за тази фирма, но ако търсиш евтино, Нео също са сравнително евтини. Моите са такива. Ползвам ги почти две години и нямам забележки.

# 3
  • Мнения: 77
ее благодаря за информацията, иска ми се да са по-добро качество(по-скъпи) но за самите шкафове малко повече ни търсят, от това което си бяхме разпределили цените и сега се чудя как да сглобим нещата.......
нашия хладилник е Neo и за сега е безупречен....

# 4
  • Мнения: 77
Не знам нищо за тази фирма, но ако търсиш евтино, Нео също са сравнително евтини. Моите са такива. Ползвам ги почти две години и нямам забележки.
  а ти на ток ли готвиш??, аз се чудя дали да не е комбиниран но не виждам Neo да имат комбинирани......

# 5
  • Мнения: 30
ЗДРАВЕИТЕ момичета всичко в моята кухня е на краун и сам доволна

# 6
  • Мнения: 8 999
  а ти на ток ли готвиш??, аз се чудя дали да не е комбиниран но не виждам Neo да имат комбинирани......

На ток готвя, да. Страх ме е от газ, а и не ми гали окото котлон на газ. Грозновато ми стои.
На Нео не съм виждала комбиниран плот, но може да сложиш двойка на газ и до тях двойка на ток.

# 7
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
хич не ми вдъхват доверие

# 8
  • Мнения: 87
Всичките ми вградени уреди са на тази марка.Работят перфектно вече две години.А и мисля,че в днешно време всичко е въпрос на късмет,не толкова на марка.

# 9
  • Мнения: 1 885
Аз съм с пералня Crown и съм много доволна.Доколкото знам са полски, а не ментета като големите марки,които се продават в БГ Peace

# 10
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Аз съм с пералня Crown и съм много доволна.Доколкото знам са полски, а не ментета като големите марки,които се продават в БГ Peace

 Stopтурски са

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Повече нищо няма да си купя на тази измислена марка. От един гръм преди година ми изгоря телевизорът /не беше включен/ и до ден днешен техникът ни търси части да го поправи. Аз вече съм го отписала този телевизор, отдавна сме с друг - JVC.

# 12
Повече нищо няма да си купя на тази измислена марка. От един гръм преди година ми изгоря телевизорът /не беше включен/ и до ден днешен техникът ни търси части да го поправи. Аз вече съм го отписала този телевизор, отдавна сме с друг - JVC.
Не можеш да съдиш за цяла марка по един продукт...

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. От един гръм преди година ми изгоря телевизорът /не беше включен/ и

Ако си към кабелна е трябвало ТЯХ да съдиш, не марката (която не е цвете, както се разбрахме).

# 14
  • Мнения: 1 632
Аз съм с пералня Crown и съм много доволна.Доколкото знам са полски, а не ментета като големите марки,които се продават в БГ Peace
Китайски са! Peace

Общи условия

Активация на акаунт