проблем с пералня

  • 1 552
  • 10
  •   1
Отговори
  • у нас
  • Мнения: 443
пералнята ми не пуска вода и в двете отделения за прах, и не пълни въобще барабана.Къде може да е проблема.

# 1
  • Мнения: 672
Сега ли ти я монтираха  newsm78

# 2
  • Мнения: 77
а крана за водата погледнахте ли го......?

# 3
  • Мнения: 672
Да и аз това се сетих, но ако вече е работила, очевидно не е крана. Другото, което се сещам е, че има едни тапи в маркучите, които трябва да се отстранят при монтажа. Може и от там да е проблема. Ако не, значи клапата, която пуска водата е повредена.

# 4
  • у нас
  • Мнения: 443
не е нова пералнята работи вече 11години.

# 5
  • Мнения: 58
има ли за почистване ,
на моята периодично отварям отдолу в дясно и я почиствам, и при мен имаше такъв проблем преди почистихме от там -не тръгна и след това отвъртяхме и прегледахме маркучите и там беше проблема,запушени
успех ,дано откриете проблема

# 6
  • у нас
  • Мнения: 443
вече всичко е ок, превъртях няколко пъти копчето на различни програми и тръгна сега чакам да свърши програмата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 830
вече всичко е ок, превъртях няколко пъти копчето на различни програми и тръгна сега чакам да свърши програмата Simple Smile

Тъкмо си мислех, че проблемът може да е от програматора. Laughing

# 8
  • Мнения: 59
А има ли някой идея какъв е проблема когато пералнята не взима омекотитела и/или белината  newsm78
В последно време това прави и незнам защо .

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А има ли някой идея какъв е проблема когато пералнята не взима омекотитела и/или белината  newsm78
В последно време това прави и незнам защо .

имам идея, да.
Трябва да се настрои една джажда отвътре. Не знам как с подробности да ти го обясня и не всеки би го направил.

# 10
  • Мнения: 59
А има ли някой идея какъв е проблема когато пералнята не взима омекотитела и/или белината  newsm78
В последно време това прави и незнам защо .

имам идея, да.
Трябва да се настрои една джажда отвътре. Не знам как с подробности да ти го обясня и не всеки би го направил.

В смисъл проблема не е в програматора предполагам ,а в тази джаджа както казваш ....но все пак си трябва майстор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт