Случвало ли ви се е?

  • 1 136
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте!Случвало ли ви се е след като сте прекъснали диета,на която сте били месец и повече и да се опитвате да започнете нова диета,но да не успявате?Чувствали ли сте,че организмът ви не може да е на диета,а просото има нужда да получава,това което иска?Незнам колко смислено ви звучи,съжелявам....Искам просто малко информация,за да преодолея този момент.

# 1
  • Мнения: 689
Да,в момента го преживявам  Tired
По-скоро причините са психически,особено на свикналите да си угаждат/,,лекуват,, с храна.
Най-успешното лечение на проблема е със спорт и фитнес  Peace

# 2
  • Мнения: 3
При мен май винаги така се получава и наистина причините са на психическа основа!
При мен има и друго,когато реша да започна диета/все от утре,естествено/ се разсипвам да ям  и все се базикам-"малии,като съм на диета как плюскам,а представяте ли си като не съм" Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 12
Да,с това от утре не знам до къде ще стигна....всяка сутрин ставам с мисълта,че това ще е денят,но уви,винаги успявам да си намеря причина,за да отложа диета.... Embarassed Rolling Eyes Weary smile3518

# 4
  • Мнения: 3
Аз се отказах от диетите вече и с риск да ме линчувате ще кажа,че минах на хапчета пих ЛиДа,а сега съм на Редуктил

# 5
  • Мнения: 689
Аз се отказах от диетите вече и с риск да ме линчувате ще кажа,че минах на хапчета пих ЛиДа,а сега съм на Редуктил

и какво,подтискат ли апетита?

# 6
  • Мнения: 3
Много е относително...в смисъл зависи от организма и от това кой колко има да сваля.С ЛиДа моя приятелка отслабна с 8-10кг за един месец,а аз с 2-3,които си върнах веднага като спрях хапчетата за Редуктила незнам сега ще видим.ЛиДа Дайдахуа наистина подтискаше апетита страшно много,а Редуктила май сгреших като си взех от 10мг трябваше по-силния/15мг/,защото изобщо не ми се е загубил апетита и все забърсвам по нещо от хладилника smile3511

# 7
  • Мнения: 689
Дайте ми инфо за ЛиДа Дайдахуа  Praynig
Има ли тема във форума?

# 8
  • Мнения: 3
Виж Китайски капсули за отслабване
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362137.0

# 9
  • Мнения: 1 731
За да се отслабне въпроса не е в диетите ,а в промяната на начина на живот.Иначе винаги ще има йо-йо ефекта.Друг начин на живот,спорт,разходки и така цял живот красиви и очарователни. Hug

# 10
  • Мнения: 1 844
и според мен има такъв момент-понякога организмът и психиката са готови за диета,понякога не и просто не става.затова аз винаги почвам диета,когато се чувствам готова,а не просто да си набележа някоя дата за начало.лошото е,че издържам само по няколко дни или няколко седмици,и после пак ме обхваща гладният период. Grinning

# 11
  • Мнения: 99
Ами аз сега съм в този период през, през който не ми се прави нищо като диета. От известно време стоя на едно място и спрях да свалям и за това реших да си дам почивка. Хапвам каквото ми се дояде но по малко и всеки ден продължавам да следя стриктнотеглото за да видя ако тръгне нагоре. За момента съм доволназащото теглото стои на едно място. Целта ми сега е да почина и организма ми да забрави 90 дневната диета, която правих и от която съм доволна. От средата на другия месец ще я направя пак. И ъдано успея с нея да сваля и останалото Praynig

# 12
  • Мнения: 567
Да, познати са ми всички "симптоми", които описвате. Отлагам вече два месеца, а утре не идва. Нахвърлям се като бясна и ям в леко приведена над масата поза . . . докато . . . се натъпча и направо ми става лошо. После съжалявам и вземам решението за "онова утре"!  ooooh!
Някой знае ли нещо повече за т.нар "хранителна зависимост"? За мен яденето е като наркотик и не успявам сама да се откажа от него. Аз сериозно мисля да се срещна с психолог, защото виждам, че сама не мога да се справя с "проблема"?

# 13
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И на мен ми се случи. Но определено предната диета доста ме беше поизтощила. За щастие успявам да задържа свалените килограми!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт