Дрехите с марка FOX

  • 5 698
  • 23
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Кажете ми нещо повече за фирмата,хубави ли са им нещата,къде се произвеждат,каква по народност е фирмата?  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 478
Детските дрешки са хубави,но също като по-големите не са качествени.А дамските модели дори не могат да ме впечатлят.

# 2
  • Мнения: 2
Фирмата е израелска, не са лоши като качество, имат доста добри намаление 2=3, но на редовна цена не си заслужават парите. Приятелят ми си купи едно яке по-миналата зима, още го носи, но една седмица след като го купи вече беше доста по-евтино. Аз имам една пола сега ще и е трета година носене, не е мръднала, е не я нося нон-стоп, но все пак. Моя съвет е да изчака намаленията ако нещо си си харесала, не се притеснявай че няма да го има после, защото винаги ги има, но ако много ти харесва и си склонна на цената, вземи си го, не са лоши като качество.

# 3
  • Мнения: 1 303
Харесвам детските -до 2 год,за големи-не си струват парите,не мисля,че качеството отговаря на цената Peace Само при намаление или промоция бих взела нещо вече Peace

# 4
  • Мнения: 208
В началото на зимата си купих едно яке-пухинка(пълна с гъши пух) дълга до средата на бедрото за 240лв.Цяла зима я нося-по топла връхна дреха не съм имала.Палтото и кожената шуба с каракул не топлят толкова,колкото това яке.След една седмица отидох и беше свалено на 180лв.В края на сезона беше 120лв. но въобще не съжалявам че си го купих тогава.Чакам с нетърпение промоциите,но ако си харесъм нещо бих го купила на редовна цена.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никак не ги харесвам. За възрастни просто не ми допадат, детските са много, ама много некачествени. Купувала съм дрехи за големия си син (жилетки, якета, дънки, пуловер и блузки). Не бяха евтини (49 лв. дънки, примено - преди две години). Изглеждаха много добре, докато не ги изпрах. С всяко пране ставаха все по-дрипави и по-развлечени. Набързо ги "пенсионирах" за носене у дома, но не мина време и дори за вкъщи не ставаха - дрипа е точната дума.
П.П. Искам да уточня, че големият ми син някак успява да пази дрехите си в добро състояние (въпреки момчешките забавления). Тоест, причината определено не е в човека, а в качеството на дрехата.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 797
Не ми харесват - дрипави, развлечени, с лошо качество /но аз и в такъв стил не се обличам/.За детските , не знам, не съм ги гледала.В Израел се намират под път и над път, цените са ниски.

# 7
  • Мнения: 1 650
Има много добри попадения.На намаление си заслужава. За коледа мъжа ми ми купи стренч, който беше намален на 70лв, а след седмица беше 50, но не съжалявам, много е готин.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 493
За дамските и мъжките - не мога да кажа нищо, но за бебешките и детските - определено ДА. Имам доста добри попадения - бутам всичко в пералнята и не съм имала проблеми - за сега  Peace заслужават си - особено ако са намаления или не можеш да си позволиш нещо по-скъпо. Детските дрешки имат и вид и интересни моделчета - до голяма степен имитират бенетон

# 9
  • Мнения: 1 650
Много по- хубави са им моделите от на бенетон...За децките говоря...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Харесвам детските -до 2 год,за големи-не си струват парите,не мисля,че качеството отговаря на цената Peace Само при намаление или промоция бих взела нещо вече Peace
Точно така.За цена-качество изобщо не може да се говори.И аз пазарувам от там само когато има намаление.
На мъжът ми съм взимала слипове,на вид страхотни,но след две пранета се разпаднаха.На малкия съм купувала повече неща,ризки,спортни комплекти,но и те са губили форма и цвят след прането,а не ги е носил дълго.Един сезон не могат да изкарат дрехите от FOX-a

# 11
  • София
  • Мнения: 11 699
Детските дрехи ги харесвам и съм доволна от качеството.Почти нищо от това,което имаме не е мръднало,а то не е малко/якета,блузи,панталони,пуловери/.А аз пера след почти всяко носене /без якетата/.
Направо се учудвам като чета,че цветовете и формата са се променили.
Дрехите за големи обаче ми изглеждат като парцали още преди да бъдат купени.

# 12
  • Мнения: 1 440
Детските имат всичко на всичко 3-4 интересни модела...останалите някак ми изглеждат или много развлечени, или широки и несъразмерни. Като качество не са нещо особено - един сезон и това е...Но пък какви цени държат извън намаленията не е истина...дрехите в Англия да им дишат праха...яко дране  Wink Не бих си купила детска дреха ако не е намалена - просто не си струва.

ПС. Преди седмица за рожден ден за 80 лв. не можах да намеря нищо повече от къс гащеризон, а от Бенетон взех яке и блузка за 75лв. newsm78

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Детските моделчета във Фокс за мен са много по симпатични от тези на Бенетон /никога не успях да харесам нещо достатъчно за да го купя на дъщеря си  Naughty/ А от Фокс има някойлко дрешки и само една леко се развлече, но в никакъв случай толкова фатално, че да не я носи повече, а е една от най-експлоатираните блузки за детската градина. От Бенетон имам само един пуловер за мен и той толкова се преобрази след първото пране, че дори да исках няма как да го нося /другата зима сигурно ще става на дъщеря ми - 4 год  Sick/

# 14
  • Мнения: 1 440
Аз също не харесвам дрехите на Бенетон като модели...на себе си само една жилетка взех и така ми бучеше като я нося, че стои в гардероба и събира прах. Иначе при детските едно-две са ми хващали окото. Направих сравнението само за да се види разликата в цените Joy

Общи условия

Активация на акаунт