Подходящ биберон?!

  • 921
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Привет мами,
на 6 месеца сме и отскоро дохранвам с АМ, и нещо не съм в час с бибероните, с 2-3-4 дупки на Авент. Днес купих с 4 дупки и тя се задави, после я боля коремчето, сигурно от бързото поглъщане на храната, а на бибата с 4 дупки я дават за над 6+?! От тези пък 3+ и текат бавно и тя се нервира, каква биба да си взема, вече смених сумати шишета и биберони и все не улучвам подходяща. До скоро само кърмех и сега съм начинаеща с шишета и биберони?! Ще съм благодарна да ме посъветвате.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз с тия биби на Авент така и не се оправих. За над 3 месеца й беше бавно, с другата се давеше. Пробвах и с този на степени, пак не ставаше.

Значи за мен истината е в Би Фрий. В самото начало бяхме с 1-ца, най-малкия размер. След 3 месеца 2-ка. 3-ката е за по-гъсти храни - примерно мляко с бисквити или каша добавена.

И до ден днешен си пие вода от 1-ца, мляко и сок от 2-ка.

Те мисля че съвпадат с тези на д-р Браун и като вид биберон и като размери. Ако имаш пък такова шише вземи си същите размери като тези дето съм посочила на Би Фрий.

# 2
  • Австрия
  • Мнения: 143
много съм доволна от NUK. Peace

# 3
  • Временно
  • Мнения: 788
Нашата биба е на АВЕНТ,от тези с трите позиции. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Дъщеря ми и досега пие от 2-те дупки на авент.Имам една с позициите за сок,ина4е млякото от малко бебе досега си го пие с един и същи размер биби.На Чико също позлвам 2 капки.

# 5
  • Мнения: 58
Аз имам на Авент с трите позиции Thinking,
 но съм  от NUK
 Joy

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
След 6-ти месец давах с 2 дупки.
И въпреки това зависи от марката, синът ми  с 1 дупка на Чико и НУК се давеше.
Най-подходящи за него бяха BFree, NUBI i Bebe Confort, дори последните бяха най-добе.
а тези, които са като знака на мерцедес и се въртят винаги го давеха.

# 7
  • Мнения: 26
Ние сме с НУК.След като навърши 6 месеца смених от 1 на 2 размер,обаче ми обяви гладна стачка  Mr. Greenи му върнах 1...Идея нямам защо не пожела да пие с 2 newsm78,но след време пак ще се пробвам...Точно поради тази причина не смея да сменя на другото му шише...

# 8
  • Мнения: 1 763
Зависи от детето. Аз съм ползвала само  биберони на Авент, на 6 месеца синът ми започна да пие от биберон с 4 дупки. Има и един с една по-голяма дупка, води се за каши, но той си пие АМ от него и въобще не се дави.

# 9
  • Мнения: 1 080
Ами то зависи от млякото - колко е гъсто.
С едно мляко сме били с 4 дупки на 2 - 3 мес., а сега с дръго сме с 1-чката на 10 мес.
Така, чееее........

# 10
  • Мнения: 770
И ние сме с Авент с трите позиции, първите 2 дена се давеше, но свикна!Може би и трябва време да свикне!

# 11
  • Мнения: 276
След 6-ти месец давах с 2 дупки.
И въпреки това зависи от марката, синът ми  с 1 дупка на Чико и НУК се давеше.
Най-подходящи за него бяха BFree, NUBI i Bebe Confort, дори последните бяха най-добе.
а тези, които са като знака на мерцедес и се въртят винаги го давеха.
Peace

# 12
  • Мнения: 2 334
Опитай с тези на Авент с три позиции  Peace

# 13
  • Мнения: 107
Ние сме на 8 месеца и пием с биберон на авент с 2 дупки.Пробвала съм с 3-4 но се давим.Пробвай с по молко дупки ако на бебо му е трудно смени с по голям.

# 14
  • Мнения: 9 973
ние сме с камера и все е един и същ от раждането.Проблеми няма.С 1 дупка е

Общи условия

Активация на акаунт