Ходите ли на спа процедури в София? Къде?

  • 17 559
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129

общо взето си запитах питането още в заглавието.

много обичам да ходя на сауна и парна баня.
естествено е невъзможно да проуча лично всички възможности, затова моля - споделете впечатления от местата, където ползвате такива услуги.
Благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 1 298
Има един голям фитнес в Гео Милев, на края на ул. Едисон, точно до парка Гео Милев. Фитнесът е първо качество, страшно приятен, персоналът и клиентите са симпатяги Simple Smile Под него има хубави турска баня и сауна. Цените са високи обаче.

# 2
  • Мнения: 778
Аз ходя в центъра на Малееви - финтнесът не е лош, малко е малък, но пък СПА - центърът е добър - джакузи, парна баня и сауна, може и масаж, ако искаш!

Мога да кажа, парната баня и сауната са на ниво, но не мога нищо да споделя за масажите, защото не съм ги пробвала.

Ето тук може да разгледаш - http://www.maleevaclub.com/massage.html

# 3
  • Мнения: 93
Аз ходя в Царско село и съм много доволна и от обслужването и от поддръжката. 25 лв. е за цял ден ползване на парна баня, две сауни, турска баня, джакузи, басейн и фитнес. Лятото може да се ползва и външния басейн. Ходя на аеробика в The Gym и там има сауна, парна баня и джакузи, но още не съм ги посещавала.

# 4
  • Мнения: 129
Има един голям фитнес в Гео Милев, на края на ул. Едисон, точно до парка Гео Милев. Фитнесът е първо качество, страшно приятен, персоналът и клиентите са симпатяги Simple Smile Под него има хубави турска баня и сауна. Цените са високи обаче.

благодаря, можеш ли да ми кажеш името, за да го открия в нета и да проверя дали ме устройва.

# 5
  • Мнения: 129
Аз ходя в Царско село и съм много доволна и от обслужването и от поддръжката. 25 лв. е за цял ден ползване на парна баня, две сауни, турска баня, джакузи, басейн и фитнес. Лятото може да се ползва и външния басейн. Ходя на аеробика в The Gym и там има сауна, парна баня и джакузи, но още не съм ги посещавала.

това Царско село много ме ядоса - аз нямам цял ден свободен, а и не мисля да им ползвам басейна, защо тогава ме карат да плащам за всичко и няма вариант ползване само на сауна и парна баня???

# 6
  • Мнения: 129
Аз ходя в центъра на Малееви - финтнесът не е лош, малко е малък, но пък СПА - центърът е добър - джакузи, парна баня и сауна, може и масаж, ако искаш!

Мога да кажа, парната баня и сауната са на ниво, но не мога нищо да споделя за масажите, защото не съм ги пробвала.

Ето тук може да разгледаш - http://www.maleevaclub.com/massage.html
благодаря, малееви съм ги ползвала и в общи линии съм доволна, но искам да проверя има ли нещо по-добро като обслужване и условия.

# 7
  • София
  • Мнения: 577
Аз ходя в Царско село и съм много доволна и от обслужването и от поддръжката. 25 лв. е за цял ден ползване на парна баня, две сауни, турска баня, джакузи, басейн и фитнес. Лятото може да се ползва и външния басейн. Ходя на аеробика в The Gym и там има сауна, парна баня и джакузи, но още не съм ги посещавала.

това Царско село много ме ядоса - аз нямам цял ден свободен, а и не мисля да им ползвам басейна, защо тогава ме карат да плащам за всичко и няма вариант ползване само на сауна и парна баня???


И аз там ходя, за цял ден в събота или неделя. За съжаление нямат вариант само за ползване на отделните бани, а и лятото за външния басейн няма вариант да го ползваш само него. Но пък иначе си го бива за релакс, да избягаш някъде за цял ден мързел.

# 8
  • Мнения: 129

Eni, а доволна ли си от самия спа център? пренаселено ли е, чисто ли е, топъл ли е басейнът?

# 9
  • Мнения: 22
Има един голям фитнес в Гео Милев, на края на ул. Едисон, точно до парка Гео Милев. Фитнесът е първо качество, страшно приятен, персоналът и клиентите са симпатяги Simple Smile Под него има хубави турска баня и сауна. Цените са високи обаче.

Моля Ви, кажете как се казва този фитнес ? Бих искала да намеря контактите в нета . Предварително благодаря !

# 10
  • Мнения: 93

Eni, а доволна ли си от самия спа център? пренаселено ли е, чисто ли е, топъл ли е басейнът?

Много съм доволна. Ходя редовно от близо година. Не е пренаселено, няма досадници и сама да отидеш, никой няма да те закачи. Поддръжката е много добра, хигиената е на изключително ниво, има една жена, която непрекъснато чисти (може и да не е само една). Басейна и джакузито са с отлична температура и се поддържа с термометър.

# 11
  • Мнения: 129

а ти ползваш ли турската баня? какво представлява тя?

интересува ме също така колко е голямо джакузито - вградено е в пода като минибасейн или е от онези по-малките?

благодаря много!

# 12
  • Мнения: 93
Не съм ползвала турската баня. Влизала съм там, ама миришеше гадно и си излязох. Лежиш върху затоплени шезлони и се носят разни аромати - нещо такова, и аз не съм наясно какво точно представлява турската им баня. Май се разминава с класическата. Джакузито е вгрдено в пода и е като мини-басейн. Мисля че може да разгледаш всичко на сайта на Царско село и да прочетеш повече за процедурите, които се предлагат.

# 13
  • Мнения: 129

благодаря ти за отговора.  Simple Smile

все още чакам и други да се включат и да разкажат за възможностите за спа релакс в софия.

по принцип аз съм най-доволна от сауната - за две три посещения кожата ми стана гладка като преди сто години.  Grinning и се чудя на акъла си защо след като толкова много обичам водата и спа процедурите  съм пренебрегвала възможността за такъв вид възстановяване в софия и винаги съм свързвала сауната с уикенд във велинград или хисаря?!  newsm78

# 14
  • Мнения: 560
Здравейте,момичета.

От позицията на член от персонала на СПА-хотел Царско село бих искала да ви информирам за условията при нас:

СПА-центърът работи всеки ден от 9.30 ч. до 21.30ч. като само в понеделник започва в 11ч.
Действително не предлагаме отделни цени за ползване на всяко едно съоръжение.
СПА Пакет Релакс е 25 лева на ден и включва ползванео на вътрешен и външен басейн /когато работи в летните месеци/,джакуз,билкова сауна,турска баня,парна баня,финландска сауна,ледена стая,стая за релакс и фитнес.
Солариумът и всички процедури,вклъчващи ръчен труд,се заплащат допълнително по ценоразпис,който можете да видите в нашия сайт.
Водата във вътрешния басейн е 30 градуса и всеки месец се проверява с проби в ХЕИ.
Предлагаме карти за ползване:
1 месец неограничен брой посещения - 180 лева
3 месеца неограничен брой посещения - 500 лева
1 година неограничен брой посещения - 1200 лева
Фитнесът може да се ползва и заплаща отделно.
1 посещение - 8 лева
1 посещение с инструктор - 18 лева
карта за един месец 12 посещения - 60 лева
карта за един месец неограничен брой посещения - 80 лева

Причината съоръженията да не се предлагат с отделни цени е по-скоро за удобство и спокойствие на клиентите.Съоръженията се намират в залата,където е басейна и всеки,който си е платил,може да си влиза където и когато пожелае без някой "надзирател" да му виси на главата и да дебне ползва ли нещо,което не е платил.
По желание на клиентите се сервират напитки на самия басейн от СПА-бара,който се намира в близост.
Ресторантът също се намира в съща сграда.
Снимки на всички отделни съоръжения можете да видите тук:
www.tsarskoselo-bg.com
Заповядайте!!!

ПС Хъркането в стаята за релакс е разрешено хихихи.

Общи условия

Активация на акаунт