препоръчайте ми 5* хотел на Тасос (Санторини или Миконос)?

  • 5 846
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, събирам отзиви за 5* хотел, който да е със забавления за деца, с перфектна кухня, да е просторен и луксозен на някое от изброените места.
надявам се някой да се включи Peace

# 1
  • у дома
  • Мнения: 258
привет Аурора,
прегледай ето това на Санторини....
http://www.mystique.gr/hotelife.htm

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
В Санторини е трудно да се намери хотел, в който да приемат и деца.
В дадения от от elean хотел също не приемат гости до 14 год. възраст, но пък е страхотен...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 880
В Санторини е трудно да се намери хотел, в който да приемат и деца.
В дадения от от elean хотел също не приемат гости до 14 год. възраст, но пък е страхотен...

невероятен е, да! показах го на мъжа ми, той го хареса много...но ми се искаше да отидем с малкия.Confused
а защо не приемат деца?

# 5
  • Мнения: 934
И аз това щях да кажа за Санторини, първо да се провери хотела дали приема деца,
защото тези, които са кацнали на ръба на калдерата имат малки тераси-площадки почти без парапети,
стръмни стъпала,... изобщо опасни за малки деца.
Санторини и Миконос са омагьосващи, но безводни.
Доволна съм, че ги посетих с круизен кораб, но не знам дали бих почивала на тях.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Заради това, че хотелите са построени на скали и са опасни за децата...
Никога не съм била там, но до колкото знам е място за романтична почивка, а не за семейна.
Все пак аз бих прежалила дъщеря ми за една почивчица там  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
Заради това, че хотелите са построени на скали и са опасни за децата...
Никога не съм била там, но до колкото знам е място за романтична почивка, а не за семейна.
Все пак аз бих прежалила дъщеря ми за една почивчица там  Wink

значи, просто не е удачно да отидем там. аз държа да е с детето, защото от круиза се отказах да го вземем с нас (scorpios, послушах съвета ви и съм сигурна, че не сбърках), но едно море искам да го заведем през май-юни задължително.
тогава очаквам други предложения, ако се сетите...много ще съм благодарна. може и други дестинации, стига да са в Европа Hug

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ако държите на Гърция,Агиос Николаус е добра спирка  Peace
За Миконос не виждам да има проблем за дете,но някак си не е моето място а и е остров известен с нощния живот.
Аз понеже съм влюбена в Дубровник бих препоръчала Хърватска  Peace Уви съм ходила с кораб и не мога да препоръчам хотел...

# 9
  • София
  • Мнения: 3 880
а дали в Дубровник през май-юни ще е достатъчно топло за плаж?

# 10
  • Мнения: 934
защото от круиза се отказах да го вземем с нас (scorpios, послушах съвета ви и съм сигурна, че не сбърках), но едно море искам да го заведем през май-юни задължително.

aurora, ти хубаво си решила само двамата на круиза, а аз резервирах вече круиз за 4-мата Mr. Green,
защото няма кой да ги гледа 10 дена.
Ще ги водим и само на море 7-10 дена, най-вероятно наблизо - Тасос или Халкидики.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 11:06 от scorpios

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами за април и май незнам ,но края на юли беше страшна жега  Peace
Ето в тази темичка обсъждат Дубровник хора били на екскурзия там: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374708.0

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 16:01 от Boryana

# 12
  • Мнения: 7 605
http://www.kalimerakriti.gr/  на остров Крит, 5*, със zабавления zа деца. Приятелката ми е ходила и го препоръ4ва гореЩо  Peace

# 13
  • Мнения: 1 417
Честно да ти кажа за детето не е най-подходяща дестинация. Хотелите 5* в Гърция /хеле пък на Тасос/ нямат нищо общо с тия в Турция, т.е ако основната идея е да има забавления за детето се насочи другаде.

# 14
  • Мнения: 2 575
Aurora -  а защо не искаш турски вариант?или вече категорично си намразила Риксоса - като раказах на Милен за последното ти разочарование от там той заяви "е, да се надяваме, че са го пооправили за новия сезон Mr. Green
Аз лично се колебая между него и новата Глория ( не помня коя беше последната).
А иначе за Санторини - абсурдно за дете и семейна почивка - най-хубавата част е на голямо катерене и стръмни скали и стълби, с накацали по скалите хотелчета за влюбени Mr. Green аз и мъжът ми категорично не бихме изкарали там повече от 2-3 дни Laughing
Крит е добра идея, но все пак гръцка 5* история, не е съвсем като Анталия  Flutter
И последно - никак не е лошо на Ситоня ( май бяхте ходили newsm78 ) - специално Мелитон и не помня как беше другия хотел в комплекса - широко, спокойно, особено през Май ( бяхме за 24-ти миналата година)

Общи условия

Активация на акаунт