Нестле Джуниър я запича!

  • 1 058
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 669
Започнах да давам Нестле Джуниър преди няколко седмици и изхождането стана през ден или през два. Наблюденията ми свързват началото на използвнето на това мляко. Има ли деца с подобни проблеми? С какво мляко да продължим. Малката е точно на една година, а преди това беше на Фризовом по препоръка на педиатъра... Предварително благодаря за предложенията   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 157
Аз лично давам Хумана и за моето дете е ок с нея,но все пак всяко дете е различно и незнам при твоето как ще се приеме.Предполагам всяка майка ще ти препоръча млякото,което дава на своето дете и е доволна,но докато не пробваш сама няма как да разбереш със сигурност кое ще е най-доброто за твоето дете.

# 2
  • Мнения: 168
ние пием Нестле джуниър 1+ от 2 месеца но нямаме проблем

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Защо не пробваш с Фризо 3 щом досега сте били на Фризовом?
Иначе-има тройки и на млеката с пробиотици-Лактана, розов ХИПП и Селия. Може да опиташ с тях. Те не би трябвало да създават на детето проблем със запека.

# 4
  • Мнения: 27 524
Всяка двойка или тройка от млеката е ок  Peace Мини на млека с пробиотици, щом има проблем с изхождането. Лактана или Хип (розов). Млеката на Нестле принципно запичат  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Млеката на Нестле принципно запичат  Confused
Това за принципното пък откъде го измисли? Всичко е индивидуално. Синът ми от раждането си е пил само млека на Нестле. Никога не е бил запечен. Изхождането един път на ден или един път на два дена, ако консистенцията не е твърда не се води запек.

# 6
  • Мнения: 27 524
Това за принципното пък откъде го измисли? Всичко е индивидуално. Синът ми от раждането си е пил само млека на Нестле. Никога не е бил запечен. Изхождането един път на ден или един път на два дена, ако консистенцията не е твърда не се води запек.

Не съм го измислила. Разбира се, че всичко е индивидуално  Peace Затова и написах "принципно", а не обезателно  Simple Smile
А нали се сещаш, че примерът с твоя син не е меродавен и общовалиден  Wink
И отделно - много добре знам какво означава запек  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 634
И аз давам Нестле Джуниър от една седмица, но бих го заменила с някое друго АМ подходящо за 1,4год. Досега бяхме на Аптамил и съм доволна от всичко на Милупа, но не съм видяла тяхно АМ за нашата възраст.

# 8
  • Мнения: 27 524
и съм доволна от всичко на Милупа, но не съм видяла тяхно АМ за нашата възраст.

Има, Милупино, но не се внасят засега в България  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Това за принципното пък откъде го измисли? Всичко е индивидуално. Синът ми от раждането си е пил само млека на Нестле. Никога не е бил запечен. Изхождането един път на ден или един път на два дена, ако консистенцията не е твърда не се води запек.

Не съм го измислила. Разбира се, че всичко е индивидуално  Peace Затова и написах "принципно", а не обезателно  Simple Smile
А нали се сещаш, че примерът с твоя син не е меродавен и общовалиден  Wink
И отделно - много добре знам какво означава запек  Simple Smile

Абсолютно, както и примерът за принципния запек  Wink

# 10
  • Мнения: 1 546
Хм, при  дъщеря ми се получи някакъв запек и най-вероятно е от Нестле-то. Thinking Преди това бяхме на ХИПП тройка, но трудно го намирам напоследък и минахме на Нестле Джуниър.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Дъщеря ми първо пиеше Фризо 3,после розов Хипп и все беше запечена.Откакто мина на Нестле Джуниър 1+,проблемът изчезна и си ака по 2-3 пъти на ден.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 216
Мисля, че легендата около запичащите млека на Nestle ще трябва да я позабравим.
Да, наистина, всяко мляко се отразява по различен начин на различните деца.
Но формулата на Nan се развива, както се развиват и останалите млека.
От доста време вече и млеката Nan са с култура Bifidus, така че би трябвало малко бебета да имат проблеми с тях.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Мисля, че легендата около запичащите млека на Nestle ще трябва да я позабравим.

Май точно това е истината - градска легенда.  Wink

# 14
  • Мнения: 1 669
Нищо ново и различно не съм давала, освен Джуниър - тогава би следвало да е от него. Явно така влияе на малката. Sad

Общи условия

Активация на акаунт