obriv po liceto

  • 3 505
  • 17
  •   1
Отговори
deteto mi e na 6 meseca i ot 1 mesec ima silen obriv po leceto navsqkade nqma mqsto kadeto na nqma pupki i to ne pupki ami kato relefni cherveni petna.hodih na gaztroenterolojka tq mi kaza beltuchna alergiq pusnah kruv tq pokaza che nqma beltuchna alergiq na alergolog hodih toi puk nishto sushtestveno ne mi kaza i neznam ot kakvo e.samo mlqko qde nishto drugo.ako nqkoi moje da mi kaje neshto poveche

# 1
  • Мнения: 822
Защо не го заведеш на кожен лекар?Да не е претоплено?

# 2
ne e pretopleno vodih go nishto ne mi kaza sega chakam da mi se napravqt nqkvi izsledvaniq za alergii .

# 3
  • Мнения: 2 171
Атопичен дерматит newsm78? Съветвам те да го заведеш на дерматолог Peace.

# 4
  • Мнения: 2 110
Заведи детето на лекар, не си прави сама лечение и диагнози !

# 5
  • Мнения: 1 677
Авторката каза, че го е водила на лекар.
Към авторката, пиши на кирилица, горе в дясно има КРЕДОР! Този обрив постоянен ли е или ту се появява, ту изчезва.
Смени млякото, помисли си дали не е от някоя дреха, препарат или друго ново нещо. Заведи го и при друг дерматолог и алерголог.

# 6
надявам се да можете да 4етете.Написах 4е сьм водила детето на дерматолог най-добрия и най добрия газтроентеролог.изследвания са му правили и то не на един лекар сме ходили всеки казва разли4ни неща и от нищо няма ефект.Сменях млеката му много пьти и пак няма ефект.Така 4е не си мислете 4е си поставям сама диагнозите просто от 1 месец ходихме по лекари а тои още е сьс обрив.ако някои е имал такьв проблем нека ми пише.

# 7
  • Мнения: 2 171
надявам се да можете да 4етете.Написах 4е сьм водила детето на дерматолог най-добрия и най добрия газтроентеролог.изследвания са му правили и то не на един лекар сме ходили всеки казва разли4ни неща и от нищо няма ефект.Сменях млеката му много пьти и пак няма ефект.Така 4е не си мислете 4е си поставям сама диагнозите просто от 1 месец ходихме по лекари а тои още е сьс обрив.ако някои е имал такьв проблем нека ми пише.

Аз не видях никъде в първия ти постинг думата дерматолог newsm78.

deteto mi e na 6 meseca i ot 1 mesec ima silen obriv po leceto navsqkade nqma mqsto kadeto na nqma pupki i to ne pupki ami kato relefni cherveni petna.hodih na gaztroenterolojka tq mi kaza beltuchna alergiq pusnah kruv tq pokaza che nqma beltuchna alergiq na alergolog hodih toi puk nishto sushtestveno ne mi kaza i neznam ot kakvo e.samo mlqko qde nishto drugo.ako nqkoi moje da mi kaje neshto poveche

Предполагам, че имаш предвид алерголог, но все пак са различни специалисти Peace. Затова моят съвет беше да го заведеш на дерматолог. Не е задължително обривът да е на алергична основа, но това може да го каже само специалист Peace

# 8
  • Мнения: 8
Обривът влияе ли се от нещо? Променя ли се на слънце, смяна на млеката - с какви?Каква козметика ползваш и променяна ли е ? Какви нови храни си въвеждала преди началото на обрива?

# 9
  • Мнения: 18
Обривите и петната на моето бебе са същите. Една педиатърка му сложи диагноза "атопичен дерматит". Детето до скоро беше само на кърма, от скоро му давам Фризопеп. Спазвам диета, но обривите не изчезват. Обличам на бебето само памучни дрешки, пера с много малко прах за пране и не ползвам омекотители. Прави ми впечатление, че когато излезем на вън обрива се обостря.
На 10.03.09 ще ходим на преглед при доц. Маринова в Детска педиатрия и ще пиша каква диагноза ни е поставила.

# 10
Козметиката която полвам е на др.таис за дерматит това ми го изписа доц.кова4ева от детска педиятрия.не му сменям козметиката пие фризо ха, нищо друго не му давам.обрива се скрива когато излезем на вун от студеното сякаш му се скрива но пьк вкьщи не го дьржа на топло.ходихме при др.мустаков от александровска и тои каза 4е трябва да му направим крьвни изследвания които показвали от какво може да се обрива но трябва на 6 м и половина 4е жда покаже изследването.в момента му давам витамин ц и допреди няколко дена пиеше сироп ериус.утре схте ходя при професор димитров пак от алексадрофска казаха 4е бил добур ще видя тои какво ще ми каже.

# 11
  • Мнения: 1 677
Щом навън обривът се скрива, значи причината е нещо вкъщи, мисли какво може да е - нещо ново, което сте внесли вкъщи, щом не си сменяла козметиката и млякоко.
Какво стана с прегледа при Димитров?

# 12
  • Мнения: 1 484
Със  каква  козметика  го  къпеш.Много  съм  чувала  че  от  Джонсън  се  обриват.Най  добре  на  дерматолог  го  заведи.

# 13
  • Мнения: 822
Със  каква  козметика  го  къпеш.Много  съм  чувала  че  от  Джонсън  се  обриват.Най  добре  на  дерматолог  го  заведи.
Водила го е.Четете бе хора!

# 14
  • Мнения: 1 484
Четем  бе  хора  ,никъде  не  е написала  за  дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт