Зълва или Девер?

  • 3 106
  • 34
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте.Знам че вече има писано по тези тема която искам да питам, но все пак моето желание е да направим едно сравнение. Кое е по добре - зълва или девер? Моят съпруг има по голям брат, за когото си мисля, че понякога моят мъж предпочита него пред собственото си семейство и неговото мнение е преди моето.
   Затова ще ви помоля да напишете какво е вашето мнение и какво интересно ви се е случило с тях.Аз нямам зълва, но сестра ми има и като я гледам има същия проблем като моя.
  newsm12

# 1
  • на майната си
  • Мнения: 425
Снаха или зет  ooooh!?

# 2
  • Мнения: 2 388
И брат и сестра има ( ако правилно разбирам, че не съм много наясно ).
Разбирам се и с двамата.

# 3
  • Мнения: 419
Кое е по добре - зълва или девер?
В какъв смисъл по-добре  newsm78.
Братът/сестрата на партньора са реалност много преди последният да влезе в тази роля (на наш партьор)  Rolling Eyes. Ако всички тук стигнем до заключението, че е по-добре зълва (каквото и да означава това), отколкото девер, какво следва за девера  Thinking.... разстрел може би Joy.

Съпругът ми има брат. Не е много сигурно че винаги ще бъде мой съпруг, но че ще бъде брат за брата си - в това няма грешка  Naughty.

Стрелям на посоки, опитвайки се да разгадая темата, но нещо не ми се получава май  newsm78.

# 4
  • Мнения: 5 370
И аз не мога да схвана, но да споделя, че вече 7 години ще станат, откак мирно съжителстваме всички -девер, свекърва, аз, мъжът...не на едно място, но близко едни до други. Когато всеки си знае копанката-проблеми няма НИКАКВИ.
А на девера му викам "Мъжката ми приятелка". И сега, като е в чужбинско, ми липсва.

# 5
  • Мнения: 2 161

   Затова ще ви помоля да напишете какво е вашето мнение и какво интересно ви се е случило с тях.Аз нямам зълва, но сестра ми има и като я гледам има същия проблем като моя. [/size][/color]  newsm12
Моето мнение по въпроса е,че си невероятно ограничена,да не те обиждам с тъпа.Що за тема?Човек си влиза да прочете нещо тихо и кротко и пляс! най-тъпата тема насреща.Ти сега може да се вбесиш от написаното,но като поразмислиш,ще се плеснеш по челото и ще си кажеш:Ах,как права е милата Шанел.

# 6
  • Мнения: 101

   Затова ще ви помоля да напишете какво е вашето мнение и какво интересно ви се е случило с тях.Аз нямам зълва, но сестра ми има и като я гледам има същия проблем като моя. [/size][/color]  newsm12
Моето мнение по въпроса е,че си невероятно ограничена,да не те обиждам с тъпа.Що за тема?Човек си влиза да прочете нещо тихо и кротко и пляс! най-тъпата тема насреща.Ти сега може да се вбесиш от написаното,но като поразмислиш,ще се плеснеш по челото и ще си кажеш:Ах,как права е милата Шанел.
Chanel, след твоя отговор темата вече не е толкова скучна, даже може да мине и за забавна в тази така скучна и студена неделна вечер.

# 7
  • Мнения: 7 723
Аз предлагам авторката да пусне и анкета,
че да може израстващото поколение по нея да си избира половинка.
...естествено, ще съгласува мнение и със сеседната тема за перфектната секърва... Crazy

# 8
  • Мнения: 2 153
Имам девер и се разбирам доста добре с него!!! Съпругът ми също! Обсъжда с него теми по които аз не съм компетентна, но никога не са прекалили и съответно никога не съм се дразнила! Никога не съм се чувствала изолирана по някакъв начин. Съпругът ми винаги се е грижил за общото ни благополучие и никога не ми е давал повод за притеснение! А пък и девер ми е на нашите години и чести излизаме заедно!!!

# 9
  • Мнения: 2 161
За свекървите да поговорим.

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 219
Chanel  не мисля че съм тъпа или ограничена и съжалявам че не си разбрала какво точно съм имала в предвид с тази тема.Но щом не ти харесва просто я подмини и не оставяй коментар, все пак не съм те карала на сила.Или може би искаш да имаш мнение по всеки въпрос?  А колкото до темата това което ме накара да пусна тази тема е защото имам познати който си патят повече от зълвите и деверите отколкото от свекървите. Защо трябва да се оплакваме само от свекървите и сред тях има и добри, и лоши. А това дали да си избираш мъж по това дали има брат или сестра,мога да попитам, а  ще избираш мъжът си и по това дали майка му е добра или лоша? Все пак човек се жени/омъжва по любов, а не за роднините на половинката си.
 НО ако модераторите решат че темата е достатъчно ТЪПА нека я заключат.Аз нямам нищо против.

# 11
  • Мнения: 2 161
Да,да,мечтай си да ти подмина темата.На някои хора въздухът даже им пречи.То не бяха стенания и викове слещу свекърви,срещу девери,зълви...какво още?Толкова сте жалки.Ама как изобщо не се усещате и кога в крайна сметка ви остава време,да се насладите на живота си?
Цитат
колкото до темата това което ме накара да пусна тази тема е защото имам познати който си патят
Имаш познати.Значи ти дори не разпердушинваш собствения си живот,а си навираш носа в живота на другите.Толкова е долно.А защо трябва изобщо да се оплакваме?Всеки, с мозък по голям от орех знае,че в един форум,едни абсолютно непознати жени,ще си направят гаргара от подобна тема,но няма да решат полезно проблема.И какъв проблем е това,за бога!Но се разбра,че на всичкото отгоре си и клюкарка.Обсъждаш проблемите на приятелите си.Пфу!

# 12
  • Мнения: 1 731
Аз нямам нито девер ,нито зълва ,но много ми се иска. newsm12

# 13
  • Мнения: 575
Нито едното нито другото.. колкото по- малко родА толкова по- добре!!!

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 22:19 от Мотивация

# 14
  • София
  • Мнения: 9 857
Имам и девер,а самата аз съм зълва.Какво значи кое е по-добре?Нямам проблеми с девера,надявам се и той с мен.Също и като зълва нямам проблем,харесвам снаха си.Това продполагам защото живеем в различни градове. Wink
 А колкото до темата това което ме накара да пусна тази тема е защото имам познати който си патят повече от зълвите и деверите отколкото от свекървите.
Е,то хората могат да си патят не само от родата,ами и от комшии,шефове,колеги... ooooh!
Странна тема-зълва или девер!

Общи условия

Активация на акаунт