Съд за микровълнова!

  • 1 226
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040
Момичета, в събота правих страхотно ястие с патладжани и понеже с едната ръка отварям фурната, а с другата държа ЙЕНСКАТА и като я изтървах на плочките и всичко стана само стъкла и манджорийки. Много се ядосах, най- обичах в йенската да готвя, още не мога да я прежаля, поне докато не си купя нова ... Ама в момента трябва да варя картофи, а досега ги варях в йенската и в МВ, и за да не пускам котлона за 4 картофа (само толкова ми трябват),  в какво да ги сложа, без да изгърми микровълновата. ЧЕ не знам ...

# 1
  • Мнения: 1 655
Ох, представям си какво е станало с изтърваната йена на плочките  Wink

Някоя по-дълбока порцеланова купа ако имаш, а за капак - чиния с голям диаметър. Може и пластмасова или стъклена купа. Всичко освен метал става да се използва в микровълновата.

# 2
  • Мнения: 2 040
Ох, представям си какво е станало с изтърваната йена на плочките  Wink

Някоя по-дълбока порцеланова купа ако имаш, а за капак - чиния с голям диаметър. Може и пластмасова или стъклена купа. Всичко освен метал става да се използва в микровълновата.

Всичко освен метал казваш ... тенджера значи не става ... стъклена, имам една дълбока за салата, ама е много красива, да не й стане нещо. Ама то ако и стане, едва ли ще съм жива да видя ...  Laughing аз как надничам на вратичката на МВ да видя кво става вътре ... Може и да ме отнесе ... Laughing Laughing Laughing
Не сериозно, става ли с тая купа. Утре като излезем направо за йена отивам ... Кви каши дробя само ... #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 655
Ако е стъклена купата, става. Виж да няма някой метален кант (сребърен, златен).
Бе жена, не надничай така през вратичката, ще си йонизираш веждите  Laughing Laughing Хи хи, майтапче:)

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Гледай да е чешко, не турско, йенското.

# 5
  • Мнения: 1 655
Иренка, оцеля ли стъклената купа? Laughing

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, не съм уверена, че стъклена купа за салата ще издържи на топлината newsm78
Другото, което не се ползва е дърво, ако не се лъжа, защото искри можели да го запалят, но не съм уверена.

# 7
  • Мнения: 2 040
Иренка, оцеля ли стъклената купа? Laughing

Смених това което бях замислила да приготвя, само и само да не се налага да рискувам  Laughing Laughing Laughing Хвана ме шубето и не посмях ... Laughing Laughing  Да спре тоя дъжд пък ще ходя за йена .. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт