Японските пелени'Pigeon' ?

  • 826
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте мами от София.Обръщам се към вас защото в другите градове едва ли ги има .На сайта им на контакти е даден адрес именно там./www.pigeon-bg.net/
Като гледам цените им не са никак евтини,което може би означава,че са добри.В темите за памперси никога не са споменавани,та затова реших да попитам. Някой може и да ги е пробвал.Какво ще споделите?

# 1
  • Мнения: 227
Здравей   bouquet

Аз лично не ползвам Pigeon, но една моя приятелка купува само тях за бебето си Peace . Казва, че е много доволна. Тези пелени, които ползва, ги слага в памперса на детето, и вместо да сменя памперси, сменя само пелената. Беше ми казала, че под пелената е сухо и затова не се налагала смяна на памперса. Препоръчвам да посетиш магазина на Pigeon, там ще видиш нагледно много японски продукти. Аз съм доволна от някои от тях, които съм ползвала.  Hug

# 2
  • Мнения: 433
Аз съм фен на марката. Пелените са наистина много добри; доп. удобство е лентата, индикираща колко е напишан памперсът, тя прозира през по-тънко боди и така се ориентиран без да се налага разсъбличане.

# 3
  • Мнения: 227
Partizanka - Да, забравих да спомена индикатора на пелените, наистина това е много готина екстра, която другите марки не предлагат  Peace

# 4
  • Мнения: 433
Другите марки, продаващи се в БГ не предлагат. Аз съм си носила от Германия Cien, и те са с такава лента, но са много дебели.
Много ми се ще Pigeon да започнат да внасят и обувчици - четох страшни отзиви от американски мами - но май няма да дочакам...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Хубави са памперсите им.На мен просто ми е малко далечко магазина. Иначе ползвам и праха за пране и е страхотен.Взела съм  и първата четка за зъбки от тях  и противотемпературни лентичкил Peace

# 6
  • Мнения: 96
Аз ползвам шишетата и бибероните на марката, комплекта им за захранване, както и приборите. За шишетата - считам, че няма по-добри от тях!
За памперсите - пробвах и съм разочарована - не знам какви са дупетата на японските бебета, но на дъщеря ми и бяха плитки - малкия номер тесен, а големия - широк. Освен това са много дебели - детето е надундурчено много, нямат ластичета - като са и плитки - става кошмарно, и не попиват добре (индикатора не ми е жизненоважна екстра, важно ми е дупето да е сухичко Peace)
От праха не съм доволна хич - не ми изпира добре, а и мирише на БОВ Grinning

Общи условия

Активация на акаунт