Какво давате за гризкане?

  • 2 569
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
Какво предлагате за гризкане на децата си между храненията / солети, царевични пръчици, и д.р,/?

# 1
  • Мнения: 5 940
плодове

# 2
  • Мнения: 3 993
И аз съм давала само плодове. Но дъщеря ми е малка още и има само две зъбчета, така че ще гризка сериозно по-нататък. Wink

# 3
  • Мнения: 27 524
Солети, Лъки Бой и плодове  Peace

# 4
  • Мнения: 1 062
За сега, нищо не давам. Суров плод, не може да сдъвче, все още. А от пръчици, солети и бисквити, за момента мисля, че няма нужда да яде.

# 5
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Давам и солети и бисквитки Peace

# 6
  • Австрия
  • Мнения: 143
хляб и хлебни изделия,плодове не бих дала за гризане докато не се науЧи да дъвЧе

# 7
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Бисквитки  Peace! На Плазмон, обикновени, Закуска, каквото хвана първо! Плодовете ги хвърля, но той и пасирани сурови не ги харесва  ooooh!!

# 8
  • Мнения: 21
Бисквитките на пласмон или резенчета ябълка, с обикновенна бисквита един път така се задави, че си изкарах акъла, хем го наблюдавах

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 296
Солети, бисквити, плодове, по- рядко царевични пръчици, напоследък много залита по шоколадови изделия, но гледам да не прекаляваме. Много обича да си гризе и сухар или коричка хляб.

# 10
  • Мнения: 1 763
Плодове и от нашите манджи, иначе основното му е от детска кухня. Когато съм сготвила за нас нещо, което не искам той да яде, между храненията му давам сирене или кашкавал, понякога с хляб. Ясно ми е, че и ние ще стигнем до момента на царевичните пръчки и солетите, но засега не проявява интерес към такива храни.

# 11
  • Мнения: 1 669
Бисквитки на Плазмон.

# 12
  • Мнения: 150
Морков/сварен ,нарязан на пръчици/, бисквити по-рядко

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Нищо не съм давала.
Не смятам, че е добра идея, бебето да свиква постоянно да яде нещо.

# 14
  • Банкя
  • Мнения: 823
Само между закуската, която е в 9:00ч и обяда, който е в 13:00ч, давам по няколко солети (пълнозърнести, едни по-дебели от обикновените).
Иначе следобедната закуска към 16:00-16:00ч е само плод.
И понякога малко след вечерята (19:00ч), тоест към 20:00ч давам няколко резанчета ябълка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт