Как да почистя петно от секция?

  • 3 417
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 899
Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.

# 1
  • Мнения: 8 999
А от какъв материал е секцията?

# 2
  • Мнения: 899
Ами не е от масив, от плоскости е. Комунистическо производство. Grinning

# 3
  • Мнения: 8 999
Хм, май ще трябва да пребоядисаш цялата плоскост. Или да залепиш някакъв ефектен стикер върху петното и още на няколко места, за да стои като нарочна декорация, а не като замазване на мацаница.

# 4
  • Мнения: 57
Аз имах подобно петно на тоалетката. Махна след няколко по-сериозни минавания с Медикс крем за почистване и полиране на мебели с пчелен восък. Пробвай и чак тогава прави радикални неща.

# 5
  • Мнения: 5 659
Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.
Върху бялото петно сложи обилно от мебелочистителя,да стои така няколко дена.Ако попие,слагай отново.Аз така се справих успешно с едно петно от мокра ваза въхру моята секция.

# 6
  • Мнения: 899
Благодаря за съветите!  bouquet Ще пробвам с мебелочистител, защото не посмях да го третирам.

# 7
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ако не изчезва с мебелочистител опитай да намажеш с малко байц щом е тъмна секцията.

# 8
  • Мнения: 3 830
С мебелочистител трябва да стане. Ако не, тогава с боя. Peace

# 9
  • Мнения: 899
Откакто писах в последния си пост, няколко пъти го мажа с "Медикс". Сега съм нанесла поредната доза. Избледня, но не зная дали ще изчезне. Ще пиша да дам отчет като приключа. Дано успея.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

къде се продава?

Общи условия

Активация на акаунт