Свалят професор Вучков от ефир

  • 1 600
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 294
Свалят професор Вучков от ефир

В новата програмна схема не присъстват предаванията „Времена и нрави” на професор Вучков и „Истории с Патрашкова”. Искаме да благодарим на професор Вучков и Кристина Патрашкова за работата им с нас. На този етап ТВ2 се променя към повече развлечение и тези две предавания не намериха място в новата ни схема.

Е как така, с какво ще си пълнят предаването "Господари на ефира", та той им беше един от любимците  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 267
Мила господари на ефира ще просъществува и без Вучков.Има толкова смешници по нашите ТВ ,че направо нямам думи.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 15:21 от geradost

# 2
  • into the blue
  • Мнения: 771
Тц,тц баба ми няма да го преживее  Mr. Green ,ала едва ли ще слезе от ефир,
все ще има предложения от други телевизии.  Wink

# 3
  • Мнения: 96
Лелелеле, ужасТ, и какво ще правим сега newsm62

# 4
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А може би е свързано с факта, че Доган ще купува или е купил тази телевизия!

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Едно хубаво дело да направят Laughing

# 6
  • Мнения: 940
Спокойно, ще го вземат от друго място.

# 7
  • Мнения: 1 844
горкия вучков..сигурно трудно ще го преживее,чак ми става жал за милия човечец..толкова обича да е пред камера.. Mr. Green

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз пък съжалявам за Патрашкова!  Confused Много я харесвам, а и предаването й също! Дано да я видя отново на екран по някоя от ТВ.  Peace

# 9
  • Мнения: 4 393
Крайно време беше, то не че няма и други малоумия по наште телевизии ама тоя избива рибата  Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 2 801
Крайно време беше, то не че няма и други малоумия по наште телевизии ама тоя избива рибата  Sick
Много си права  Joy Joy Joy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 132
крайно време беше

# 12
  • Мнения: 21
Ох,дано!Отдавна ми е писнало от неговата арогантност и само да разпитва зрителите колко хора го гледат в тяхното село.

# 13
Най-накрая се осъзнаха тия хора!!! Тоя човек си живее в миналото направо  Laughing И някъде, не се сещам точно къде - във вестник или списание, четох, че въпросният господин е викал "На всички телевизии ще им падне рейтинга, след като аз напусна!"  Joy Joy Joy hahaha Не мисля, че Вучков е за пред телевизия...  Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 331
Мога само да съжалявам.Това ми е от любимите предавания.

Общи условия

Активация на акаунт