прахосмукачки с воден филтър

  • 91 960
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте!
Някой има ли и използвал ли е праходмукачки с воден филтър. Доволни ли сте? Кажете мнения.

# 1
моля, ако някои скоро си е купувал с воден филтър да сподели мнение за последните модели на тези прахосмукачки.

искам да направя подарък на любимата, но не мога да взема решение защото нищо не разбирам от домакински уреди.

като я гледам как чисти със старата и ми става тъжно и жално

моля помогнете в избора ми
благодаря предварително на отзовалите се !

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Една приятелка има такава. Много е доволна.

# 3
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Премисли много добре преди да купиш такъв тип прахосмукачка.Ако има алергия или искате заради дете да е с воден филтър ок,ама иначе много не бих се навила да купя.Голяма е има всеки път едно обслужване като да пълниш вода и да я изхвърляш после кална.Трябва повече място за съхранение и тези с воден филтър не са много мощни заради работата с вода.Ти си преценяваш все пак ,но аз не бих си взела такава ако наистина не ми се налага заради праха иначе сега на пазара с контейнери ,който задържат праха и то доста мощни колкото искаш.Успех в избора на прахосмукачка.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 39
подариха ни такава прахосмукачка за сватбата - голямо тамагочи е . Чисти много добре, няма прах, но.... обслужването и много ми тежи - водата трябва задължително да се изхвърли след всяко пускане - без значени дали съм я ползвала за 2 мин само да обера нещо разпиляно - иначе се вмирисва в контейнера на застояло. Докато измия всичките и части, направо откачам. Мия ги в душ-кабината, и после съответно се налага и нея да мия  #Crazy аз ли нещо не правя добре... Отделно че е и доста обемиста  Confused

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имах една, която се съсипа. Беше SOGO. Много си я харесвах, въобще не е таква хамалогия читсенето на контейнера, камо ли да ми е смърдял на нещо си...  Naughty Но имаХ глупостта да я ползвам за строителни отпадъци и после така и не можах да я отдръстя.
Сега съм хвърлила око на един ZELMER, който има контейнер за вода, но има и такъв, за торбичка.
За нищо не света няма да си взема прахосмукачка с друг, освен с воден филтър. То, чистейки с друг филтър нищо не правиш... Най-фините частички са пак извън машината.
Наистина са обемисти и наистина не са чак толкоз мощни, но ги предпочитам пред другите.
Естествено, че съм гледала и полу-професионалните на KARCHER. И те са много добри.

# 6
  • Мнения: 4 452
От пет години имам тази . Никакви забележки освен, че е доста тежка и голяма. Сега съм с … roduct_id=1116543, а голямата да я оставя само за мокро.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 15:13 от flambe

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
12 год имам вече такава и съм доволна.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От пет години имам тази http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=1112169. Никакви забележки освен, че е доста тежка и голяма. Сега съм си навила на пръста да си купя за всекидневно почистване тази http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=1116543., а голямата да я оставя само за мокро.

flambe, ето линковете, които си дала... Твоите не се отварят правилно:
1. http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=1116543
Точно за този ZELMER говорех и аз, че съм си го заплюла.

2. http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=1112169

(х) Dorothy - а каква е твоята? Има ли линк към нея?

# 9
  • Мнения: 4 452
Първата е моята - с перяща функция. Не е трепнала, нито пласмасовите чести, нито маркучите при условие, че доста често я пуска синът ми и да ти кажа доста душмански я блъска и дърпа за маркуча. Не съм гледала за разлика в мощността, но смуче повече от добре.
Иначе за чистенето на контейнера....да трябва да се чисти след всяко миене, но предпочитам така отколкото старите с торбички, от които се разнасяше егати зловонието... Sick

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
[
 
(х) Dorothy - а каква е твоята? Има ли линк към нея?


Няма смисъл да давам, на днешно време има много по добри и по-евтини. Водния филтър си е хубаво нещо.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 219
Мъжът ми ме зарадва преди месец с такава прахосмукачка.
ДеЛонги... не помня точно модела.
Не е по-обемиста от предишната ни прахосмукачка-ДеЛонги Пента Мултивак.
Определено е по-тежка, обаче.
Така или иначе, отдавна исках да имам такава прахосмукачка. Наистина, предишната вадеше през филтрите много прах. Навремето ми правиха демонстрация с "почистващата система" Рейнбоу-тогава с едно фенерче светиха, за да видя колко прах излиза от моята прахосмукачка. Е, сега направихме същия тест с новата-нищо не излиза през филтрите (макар че пак има и такива).
Миенето на контейнера не е чак толкова голяма драма. Откровено казано, вида на мръсната вода даже ми носи някакво удовлетворение  Laughing -виждам, че наистина сме изсмукали доста прахуляци и боклуци.
Нашата може и да пере, но още не съм тествала тази функция.
Мощността може да се регулира.
Мъжът ми беше гледал и някакви професионални, но е избрал тази. Цената й е била в пъти по-ниска. Не че нашата не е скъпа, де-седемстотин и нещо лева е, но била много по-приемлива, в сравнение с цените на професионалните. Логично.

Потърсих линк: http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=01000372&c … 60&shop_id=18
Това е. Само че е с прозрачна пластмаса.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честита да ти е Вивчо  Hug

Аз обаче искам да е само с воден филтър. Категорично против перящи прахосмуци съм  Naughty

П.П: и моите линкове не са се получили...  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 19 482
Сега съм хвърлила око на един ZELMER, който има контейнер за вода, но има и такъв, за торбичка.
Шани, аз имам такава и вече пета година съм страшно доволна.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Това е моята прахосмукачка. Лесна е за манипулиране и не много тежка. Не пере, защото и аз не исках такива функции. Скоро ще станат 2 години откак я ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт