Д-р Анна Атанасова от Майчин дом Варна - мнения

  • 2 951
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, дойде време и аз да мисля за момента, в който ще се появи нашата рожбичка на бял свят. ЖК ми води д-р Анна Атанасова от МД Варна, но навсякъде чета доста противоречиви мнения за нея. Имам приятелка, която роди секцио при нея и е доволна, но ако някоя от вас има впечатления от тази лекарка нека ги сподели с мен. Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 15
здравей ТАНИТА77
искам да ти кажа, че аз съм много доволна от ДР АТАНАСОВА
при нея ми беше ЖК и раждането/ нормално/
в началото всичко беше добре с бебчо, но към шестия месец установи, че малката не наддава както трябва, последния месец ме следеше много наложи се да ходя всеки ден до МД за запис на тонове и всяка седмица ме гледаше на доплер. доста се беше притеснила с мен консултираше се и с др. нейни колеги от МД.  искам да ти кажа че тя е специалист, но не е надута като някои други, които нежелаят чуждо мнение. аз й казах че съм ходила при Балев тя ме попита и за неговото мнение. трябва да ти кажа, че единствено тя ме подкрепи и рискува да изчакаме да вляза в 9-я месец за да родя. ходих при Танев от АГ той искаше да правим секцио и да я вадим, Яков от МД също. но аз неисках да я вадим в 8-я месец. даже исках да изчакам да ми дойде термина. Атанасова реши да определим ден за предизвикано нормално раждане. вече бях в 9- я месец. не й се рискуваше да чака повече. много съм й благодарна, защото сега малкото чудо обикаля в краката ми. малко след като роди чух по новините за тревожно голям брой мъртво родени деца / да недава Господ/ и сега разбирам какво и е било на ДР. и защо ме следеше всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт