Болката, която няма край

  • 4 310
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Здравейте най-силни мами на света,
Искам да се включа тук сред вас, за да споделя неописуемата болка която изпитваме всички. Може някой да ме обвини и да си каже че не разбирам досатъчно какво ви е. Аз изгубих безценната си, прекрасна, така чакана племенница. Нашето чудесно най-борбено детенце. Знам че никога няма да спре да боли. Не спирам да плача, да питам защо. На моменти отричам, на моменти се отчайвам до безумие, на моменти съм толкова ядосана на целия свят. Безсилието ми тежи най-много. Безмилостното, жестоко безсилие. Да стоя, да не мога да направя нищо за най-любимите ми хора, да не мога да облекча болката им. Затова съм тук. Искам да ви кажа на всички, че чуствам вашата болка. Искам да ме боли с вас. Боли ме за вас, за всичките безценни ангелчета, които са ни отнети. Вярвам, че така си поделяме болката. Знам, че няма да спре, знам че времето не лекува. Просто знайте че не сте сами.
За малките ни съкровища, завинаги в сърцата ни! Винаги ще ви обичаме!
Обичам те малка Алекс. Винаги ще те обичам. Някой ден ще бъдеме заедно. Hug

# 1
  • Мнения: 3 016
-за малката Алекс !

# 2
  • Мнения: 533
Нищо не мога да кажа-мъка!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Историята на Алекс завинаги ще остане в съзнанието ми. Поклон пред паметта и борбеността на това малко създание.

# 4
  • Мнения: 493
 smile3518Нямам думи просто Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 За малката Алекс  Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • Мнения: 703


За теб,малка Алекс!
Мъката е огромна...

# 7
# 8
  • Мнения: 3 621
Болката наистина няма край
 Flowers Rose Flowers Rose за малкото ангелче Алекс

# 9
  • Мнения: 319
Това е най страшната история... Просто нямам думи. Следях историята и се надявах, че ще има щастлив край. Прекланям се пред силата и борбеноста на малката душичка. Наистина е страшно и думи няма, които да облекчат мъката... Бъдете силни, заради Алекс... Двамата с мъжа ми сме потресени... Искаме да изкажем дълбоки  искрени съболезнования... Скърбим за Алекс. newsm45 newsm45 newsm45

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мъчно ми е ..чувствам и болка, нямам идея как сте вие след толкова дни на очакване, надежда и болка, болка и пак болка от безсилие и от любов...от невъзможност...

# 11
  • Мнения: 4 589
Здравейте на всички,

искам да ви кажа, че времето наистина лекува и някак си след дни болката избледнява и остават хубавите спомени, че сме имали късмет дори и за малко да сме с тази малка, борбена душичка. Щастлива съм, че тя ме направи майка, тя ме накара да обичам, да знам какво е жажда за живот. Завинаги ще остане в сърцето ми.

Така е по-добре за нея, мъката е голяма, но още по голяма е мъката, когато виждаш това детенце всеки ден да се бори и да се мъчи. Толкова ни е било отпуснато. Ние го изживяхме всеки ден, всеки час и ни беше хубаво.

Нека почива в мир малката душичка, тя ще отиде при сестричката си, ще са заедно, ще са щастливи там някъде............

# 12
  • Мнения: 493
 Hugте мила newsm45

# 13
  • Мнения: 226
nikolina-pikolina   Hug
за Алекс .....
Почивай в мир, мъничка ...

# 14
  • Мнения: 9 973


Нека пътя ти,малка Алекс е осеян само с цветя!!!

Ники, Hug

Общи условия

Активация на акаунт