бебешка количка-триколка?

  • 706
  • 1
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте съжалявам, ако пускам тема която се повтаря но доста търсих и не успях да намеря отговор на въпроса си. Трябва ми бебешка количка- триколка подходяща за новородено. Бях се спряла на Quinny Speedi, но прочетох доста лоши отзиви за нея. Мислех да е без зимен кош, тъй като чакам бебето си края на май, но пък не мога да намеря триколка с пълно легнало положение. Моля посъветвайте ме............ Благодря предварително

# 1
  • Мнения: 9 988
Здравей!
Изненадва ме, че е имало негативни отзиви за Спийди. Аз ползвам Фристайл на Куини с малкия и мога само да го хваля. Куинитата са качествени колички. Ако държиш на триколка, имай пред вид че са по-тежички заради стабилността. Изключително маневрена е, лесно се бута, с една ръка се управлява без проблем. Аз обаче не ползвам градски транспорт и не качвам по стълби. Затова 15те кг не ми пречат изобщо. При разходка не се усещат изобщо.

Лека триколка е Фил&Тедс. Други добри са Хане и ТФК.
Виж голямата тема за Бъгстър-а на ТФК. За градски условия това май е най-добрия вариант- лека, маневрена, шасито се ползва с ъс столче и кош Макси Коси.

Ако държиш на триколка на гледай евтини колички, не са стабилни и се преобръщат и с детето.

Общи условия

Активация на акаунт