За целулита

  • 946
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Какво мислите за справянето с целулита без професионални процедури, а с козметика, масажи със специални гъби и спорт? Ще се радвам да прочета идеите ви....

# 1
  • Мнения: 456
Много неща съм ползвала,но по добре от масажите (антицелулитните),просто няма по добро.А катое  съчетано с режим на хранене и спорт,още по добре. Peace

# 2
  • Мнения: 1 650
Много неща съм ползвала,но по добре от масажите (антицелулитните),просто няма по добро.А катое  съчетано с режим на хранене и спорт,още по добре. Peace
Е, да, вижда се... Laughing

# 3
  • Мнения: 456
Много неща съм ползвала,но по добре от масажите (антицелулитните),просто няма по добро.А катое  съчетано с режим на хранене и спорт,още по добре. Peace
Е, да, вижда се... Laughing



 Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahahaнали .Наистина имам  ефект от масажите.направих 10 процедури и сега по 2-3 седмично поддържащи.е определено си  струва.И особенно като не са скъпи много масажите.Успех мацко Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 110
izgarq6tata, а ти къде ходеше на масажи и на какви цени са сега

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Масажи можем и сами да си правим със сапуни вътре с гъба срещу целулит - има такива, но да не им правя реклама. Смятам, че е по-евтино от масажите в студио за красота.

# 6
  • Мнения: 1 440
Мисля, че е индивидуално и зависи от натоварването, на което ще подложиш проблемните зони и собствения ти метаболизъм. Хранителния режим може да не е ужасно строг, но си има някои правила за ускоряване на процеса. Зависи и от упоритостта ти. Мазилата са само леко допълнение, но не и вълшебни средства Peace

# 7
  • Мнения: 20
всеки ден фреш от грейпфрут, на гладно (може по един или половин грейпфрут преди хранен,) + възможно най - много движение и ако имате време и възможност за инвестиции - кремове против целулит, но ако не ги ползвате редовно няма смисъл, винаги душът трябва да завършва със студена вода - аз лично не мога това да го изпълнявам и да се ползва гъба за масаж (вече беше спомената такава) има още мноооого неща, но и това да спазваме пак ще ни е от полза.

Късмет с борбата! Пожелайте ми и на мен, че тая зима много го натрупах  Cry

# 8
  • Мнения: 456
izgarq6tata, а ти къде ходеше на масажи и на какви цени са сега


Мога да кажа  на лични,за да не прозвучи като реклама.Става въпрос за Варна Peace

Общи условия

Активация на акаунт