Едноседмично кърмено бебе със странни акита?

  • 698
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Дъщеря ми е на една седмица, само на кърма е, обаче има доста странни акита - рядко е, с цвят на горчица, с твърди бели и светли гранулки като ретро горчица. Дупето й е леко обринато, незнам дали има връзка. Нормално ли е? Какво трябва да бъде като консистенция нормалното ако?

# 1
  • Къде ли не
  • Мнения: 684
Честито бебче! Акото трябва да е точно такова каквото го описваш ! За обрива - сменяй й пелените по - често, а може да смениш и марката пелени може да е от тях.

# 2
  • Мнения: 141
Честито бебче! Акото трябва да е точно такова каквото го описваш ! За обрива - сменяй й пелените по - често, а може да смениш и марката пелени може да е от тях.
Абсолютно съм за казаното от Enimna! Peace
Бебо е имал обринато дупе от памперси ,така че пробвай марка да смениш или по честа смяна на пампата и пповечко крем по дупето! Hug

# 3
# 4
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Честито бебенце. Перфектно ако. Мен ме спаси само Судокрем.

# 5
  • Мнения: 1 938
Така описаното ако е супер - на филия да го намажеш! Laughing

# 6
  • Мнения: 543
И аз смятам, че акото е перфектно. А за обрива се сещам, че освен от пелените, може и от кремчето да е - ние например от начало се мажехме със Себа мед, но след като ни свърши се не можахме да открием и взехме на мустела. Е, от него се подсякохме! Не ни понесе тая козметика.
Честито бебенце! Живо и здраво!

# 7
  • Мнения: 1 558
Благпдаря ви!  bouquet

# 8
  • Мнения: 44
Честито бебче!Смени памперсите акото е съвсем нормално.Аз също съм много доволна от судо крем страхотен е!

# 9
  • Мнения: 2 376
Подсичането може да се получи,ако бебето не   е подсушено добре. Ние се мием на всяка смяна на пелените. Качественият  крем също е важен.

# 10
  • Мнения: 422
ве4е са ти казали 4е вси4ко е наред и разбира се Хедра както винаги из4ерпателна Peace

# 11
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честито бебче! Акитата трябва да са точно такива, нямаш причина да се притесняваш. За подсеченото дупе, пробваи след всяко изхождане да миеш дупето и след подсушаване да оставяш дупето без пелена да "подиша" - изпитано е и върши чудеса, повече от разни скъпи кремове.

Общи условия

Активация на акаунт