Madekassol или Kontratubeks

  • 2 435
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Посъветвайте ме кое е по-добре да се приложи? Имам белег от операция при секцио. И до колко време ще има някакъв видим резултат?

# 1
  • Мнения: 7 640
и двата преперата са най-ефективни при хипертрофични цикатрикси-т.е. надигнати белези. При теб не е ли козметичен шева, че си притесняваш?

# 2
  • Мнения: 129
АМи не е много козметичен белегът. Не е огромен, но е направен  вертикално - от пъпа надолу. И колкото да е тънък, все се забелязва при дрехи с по-ниска талия.

# 3
  • Мнения: 7 640
Хм, странно, а защо е вертикален? Имаш достатъчно време да се изглади, по-добър е Contratubex-a по мое мнение. Преди да започнеш може би е по-добре да те види лекаря, който те е оперирал, след 2 мес. не е много вероятно да ти се отвори раната, но за сигугност.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Мадеказола е за предпочитане, макар, че и двата не вършат кой знае какви чудеса Rolling Eyes

Използвала съм ги и двата, но от Контрактубекса така се изприщих  #Crazy сърби страхотно и може да си съдереш кожата Shocked

Най-добре за белези е някаква малко бабешка смес от мас и невен, а в аптеките продават и "Витасин"на същата основа и много помагал, но доста гадничко мирише  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 640
Изводът е - иди на добър дерматолог или хирург! Laughing

# 6
  • Мнения: 419
Много ми стана интересно,още ли правят вертикално секциото?Аз също имам белег,ама изобщо не ме притеснява,макар и да се вижда леко от ниската талия на дънки.Даже се гордея с това WinkНе го мажа и засега нямам такива намерения.

# 7
  • Мнения: 7 186
Ама как вертикално ти е разреза? Тази техника не се практикува от години... newsm78 Стар ли е белега? Защото при стари белези няма да помогнат особено тези мазила.

# 8
  • Мнения: 129
И двете ми раждания са секцио и са вертикални. Тук така го практикуват, защото по-лесно зараствали мускулите. Но дори и да се вижда малко, това не ме притеснява. Дори след първото ми раждане избледня и си носих панталони с ниска талия. Но сега май доста бързо искам да влезя във форма и като може да се подобри ефекта с мазилца, защо да не пробвам?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
И двата еднакво не помагат за белег от секцио!

Вретикалния разрез знам, че се практикува при много спешни случаи, тогава по-бързо се вадело бебето. На една позната така са го направили миналата година, защото едното бебе е било мъртво от 2 мес. и започнала инфекция за майката и другото близначе.

# 10
  • Мнения: 3 461
На мен фармацефта ми препоръча мадекасол,каза,че и двата са еднакви по състав,разликата била само в цената,контратубекса е по-скъп.

Общи условия

Активация на акаунт