"Доня Барбара"- от 2 март,по ТВ2,17:50ч

  • 5 117
  • 16
  •   1
Отговори
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
"Доня Барбара" - от 2 март по ТВ2,17:50ч.
Теленовелата е базирана на едноименната книга на известния венецуелски писател Ромуло Гайегос.Сериалът разкрива историята на една жена, която успява да завладее равнината, но не и сърцето на любимия си.


Барбарита е млада и красива индианка, която работи като готвачка в малката лодка на баща си, който пренася миньорски стоки по реката, която пресича земите, където е израстнала. Влюбва се в Асдрубал, младеж, който работи за баща й, но той е убит от група мъже, а тя е изнасилена брутално. Този факт я превръща в огорчена жена и събужда омразата й към всички мъже. Тя е спасена от Еустакия, индианка, която е работила на кораба на баща й, и която е дала обещание на майка й винаги да я пази. Тя успява да излекува тялото й от жестоките наранявания, но не и душата й, която не успява да се съвземе от преживения кошмар. От индианците Барбара се научава да прави магии и заклинания, в които твърдо вярва. Превръща се в алчна жена, която си служи с всякакви средства, включително черна магия и убийства, за да владее слабите мачовци, които се изправят на пътя й. Позната в земите си като "мъжемелачка", тя става любовница на Лоренсо Баркеро с ясното намерение да си присвои богатството му и имението "La Barquerena". Забременява от него, но щом успява да го съсипе, го изхвърля от имението с бебето на ръце и сменя името на собствеността му на "El Miedo". Амбициозна по природа Барбара не иска да е собственичка само на едно имение, а да притежава всички околни земи. В нея се срещат силата на един твърд характер, който иска да покори света, с чувствеността и красотата на една жена, две качества, които й позволяват да съблазнява мъжете около себе си. Всички започват да я наричат „доня Барбара”.

Сантос Лусардо  е красив адвокат, който мрази насилието, защото е израснал с него, и силно вярва във властта на законите . Когато умира доня Асунсион, майка му, Сантос Лусардо решава да се завърне в семейното имение "Алтамира", за да сложи в ред финансовите и семейни въпроси, да го продаде и да замине да живее в Европа с бъдещата си съпруга. Там се сблъсква с ужасните спомени за семейството си и открива, че доня Барбара му отнема това, което законово му принадлежи. Той е честен, уважаван, модерен и либерален мъж, който воден от чувствата и емоции, които го завладяват, когато се връща в родната си земя, решава да остане, за да се бори с жестокостта и несправедливостта.

Барбара, от своя страна, виждайки "съседа" си, е твърдо решена да го покори, както е направила преди години с братовчед му Лоренсо Баркеро. Лоренсо сега живее в несигурни условия заедно с младата Марисела. Сантос се запознава с Марисела и е трогнат от вида на мръсната, разрошена и саможива дивачка. Законната дъщеря на Лоренсо Баркеро и доня Барбара е необразована, дрипава, наивна индианка. Марисела израства неграмотна, мръсна и дива. Сприхаво създание, което въпреки природата си, крие голяма красота и нежност под мръсните си дрипи. Сантос спасява дивия й характер и я превръща в щастлива и радостна госпожица, която се влюбва лудо в него. Този факт слага началото на една война на ревност между Барбара и собствената й дъщеря. Тя се превръща в достойна съперничка на майка си за любовта на Сантос. Донята си дава сметка, че Сантос вече не е просто каприз за нея, а се е превърнал в нейна единствена и истинска любов.

Участват:

Едит Гонсалес - доня Барбара


Кристиан Мейер - Сантос Лусардо


Хенесис Родригес - Марисела/младата Барбара
Роберто Матеос - Лоренсо Баркеро
Кати Барбери - Сесилия
Арап Бетке - Антонио Сандовал
Пауло Кеведо - Балбино Пайба
и др.

Интро: http://www.youtube.com/watch?v=XjIot4X4HF4

# 1
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Рекламата по ТВ 2

http://www.youtube.com/watch?v=wyaL3QRg0Qo


Часът на излъчване е 18ч.  Peace

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 199
Артистите са хубави.
Бях чела за главната роля на жената ,че са искали Габи Спаник,
но по това време е била бременна.

# 3
  • Мнения: 183
Заинтригува ме този сериал,много харесвам Кристиан Мейер Flutter А къде в нет-а мога да гледам он-лайн тв2 Rolling Eyes

# 4
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Заинтригува ме този сериал,много харесвам Кристиан Мейер Flutter А къде в нет-а мога да гледам он-лайн тв2 Rolling Eyes

Он-лайн май не може,но ще го записват  Hug

# 5
# 6
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ура,ще имам време за него,тъкмо се прибирам от работа.Еййй много ми липсват сериалите откакто се върнах на работа.... Peace

# 7
# 8
  • гр.София
  • Мнения: 199
Гледах го хареса ми .Доня Барбара е по -голяма от Сантос.

# 9
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Гледах го хареса ми .Доня Барбара е по -голяма от Сантос.

Да, по-голяма е Wink

# 10
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Епизод 3

http://4storing.com/oztp5/b076c4ceb0c4eedecbb082a423b85657.html

Повторението е от 10ч. сутринта Peace

Днес като го гледах имах чувството, че гледам някоя приказка Mr. Green Дублажа ми е малко странен. Харесва ми как постепенно разкриват персонажите.

# 11
  • Мнения: 213
Книгата много ми хареса,дано да имам време за филма.

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 199
Момичета гледате ли.
Вчера серията беше интересна.Как се гледаха двамата и
 със земята много ми хареса като Сантос каза ,че това е земята му и вече има свидете ли.
 Доня Барбара неможе вече да краде .

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 199
Едит Гонсалес ( Доня Барбара) 10 декември 1966г. стрелец.
Кристиан Мейер( Сантос ) 23 юни 1970г. рак.
Хенесис Родригес( Марисела ) 29 юли 1987г.лъв.

# 14
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Момичета гледате ли.
Вчера серията беше интересна.Как се гледаха двамата и
 със земята много ми хареса като Сантос каза ,че това е земята му и вече има свидете ли.
 Доня Барбара неможе вече да краде .

Гледам го естествено  Party Гледала съм го на испански, но сега ми харесва още повече  Heart Eyes Толкова бързо свършва епизода   Crazy
Марисела милата се беше преминила,но й съсипаха роклята  Sad Сантос пък въшки хвана  Joy
Барбара се опита да го съблазни Mr. Green ама той какъвто ми е наивничък ще падне в капана й  Blush

Общи условия

Активация на акаунт