Скандал за $1.50

  • 5 553
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 487
Та така вчера ден за приятни изживявания, би трябвало семейството да се събере да хапне, да пийне, абе с една дума да си починем, както се казва. При нас стана точно обратното, бях цял ден сама, стана ми тъжно и се отдадах на кулинарни изкушения. Хапнах доста сладолед и резултата беше, като се прибра мъжът, които беше по неговите думи в отпуска ми дигна скандал как мога да омахам сладоледа. Станая ми толкова тъжно, ако примерно бяхме излезни някъде семейно едва ли щях да се утешавам със сладолед, но както и да е, чудя се колко ли трябва да е откачен човек човек за да дигне скандал за половин кутийка сладолед.

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Не си го слагай. Ние се караме за хляб понякога..Simple Smile
Сигурна съм, че после е съжалявал за скандала. Хората говорят без да мислят..
И проявяват егоизъм.. Човешко е.

# 2
  • Мнения: 0
Само не разбрахме скандала за 1.50 ли е или за сладоледа. Щото има разлика. И аз веднъж излапах на един гълток на жена ми гофретата и след това един ден не ми говори  Laughing

# 3
  • Мнения: 589
Охх,Кофа...тия твои преживелици нямат ли край... Sad

# 4
  • Мнения: 487
Само не разбрахме скандала за 1.50 ли е или за сладоледа. Щото има разлика. И аз веднъж излапах на един гълток на жена ми гофретата и след това един ден не ми говори  Laughing

Според мен търсеше повод за скандал, имаше сладолед и за него, не беше проблем да си хапне и да си трае. Просто търсеше причина да ми вдигне скандал.

# 5
  • Мнения: 194
Мъжа ти не е бил на кеф и сладоледа му е бил извинението.
Що не отиде  да купиш нова кофичка за 3 $

# 6
  • Мнения: 0
Ааа ама то все пак е имало значи. Аз си помислих че си го омела всичкия. Ами да явно ти е бил набрал нещо и е било повод за скандал.

# 7
  • Мнения: 494
А ти разбра ли защо все пак ти е набрал?

# 8
  • Мнения: 487
А ти разбра ли защо все пак ти е набрал?



Има си любовница и явно седенето в къщи го изнервя, само не мога да разбера защо, като е толкова голяма работа не се изнесе. Аз  и децата някак си ще се оправим и без него. НО има едно голямо Но той се прави на много грижовен татко с дъщеря ни и мисля, че това му е проблема, иска хем вълкът да е сит хем агнето да е цяло, ама като гледам май няма дълго да я караме така.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Х-м. Тя крушката си имала опашка ....  Thinking
Ами като знаеш, че си има някаква - защо не го пратиш при нея, за да не ти вдига ненужни скандали на теб и да те тормози?  newsm78
Просто си е търсил повод да се скарате и да те изкара от равновесие, за да каже - ето, видя ли, заради забележката ми относно един изяден от теб сладолед какъв скандал спретна ....

# 10
  • Мнения: 3 830
Уф, кофти положение. Дано всичко да се оправи. Praynig
Май много си му отпуснала края.  Confused
Вместо да е гузен и някаква съвест да го налегне, той... Close

# 11
  • Мнения: 3 830
Х-м. Тя крушката си имала опашка ....  Thinking
Ами като знаеш, че си има някаква - защо не го пратиш при нея, за да не ти вдига ненужни скандали на теб и да те тормози?  newsm78
Просто си е търсил повод да се скарате и да те изкара от равновесие, за да каже - ето, видя ли, заради забележката ми относно един изяден от теб сладолед какъв скандал спретна ....


Мхм, не стига, че виновен, ми и нагъл...

Уф, що на мен не ми се падне такъв мъж, да му покажа как жена яхва метлата и в какво се превръща тогава. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 487
Х-м. Тя крушката си имала опашка ....  Thinking
Ами като знаеш, че си има някаква - защо не го пратиш при нея, за да не ти вдига ненужни скандали на теб и да те тормози?  newsm78
 

Де да можех да го пратя, ама тя не иска, няма интерес от него. Женена е и има 4 деца. Живеем в Канада Кебек и тука за децата се дават доста парички, тя и мъжът и не работят, взимат си помощи и детски дадоха им голяма къща почти без пари от социала и жената си изкарва и от моят някой и друг лев. С една дума на нея и пука за моят само като кредитна карта, но моичкият е влюбен и е готов на всичко за да изкара един час примерно с любимата. Дори през работно време излиза за да бъде с нея, ясно ви е, че в един момент ще му покажат пътя, като не си върши работата, но мен това не ме вълнува, лошото е, че той ми казва да се изнеса, но без дъщерята, всъшност аз и затова съм още в неговият дом. Искам детето да си вземе хлябът в ръцете и да стане човек, че от неговото лигавене, най много да стане друженичка на магистралата Cry Cry Cry.

# 13
  • Мнения: 3 830
Х-м. Тя крушката си имала опашка ....  Thinking
Ами като знаеш, че си има някаква - защо не го пратиш при нея, за да не ти вдига ненужни скандали на теб и да те тормози?  newsm78
 

Де да можех да го пратя, ама тя не иска, няма интерес от него. Женена е и има 4 деца. Живеем в Канада Кебек и тука за децата се дават доста парички, тя и мъжът и не работят, взимат си помощи и детски дадоха им голяма къща почти без пари от социала и жената си изкарва и от моят някой и друг лев. С една дума на нея и пука за моят само като кредитна карта, но моичкият е влюбен и е готов на всичко за да изкара един час примерно с любимата. Дори през работно време излиза за да бъде с нея, ясно ви е, че в един момент ще му покажат пътя, като не си върши работата, но мен това не ме вълнува, лошото е, че той ми казва да се изнеса, но без дъщерята, всъшност аз и затова съм още в неговият дом. Искам детето да си вземе хлябът в ръцете и да стане човек, че от неговото лигавене, най много да стане друженичка на магистралата Cry Cry Cry.

Значи той изневерява и детето трябва да остане при него. Брей, че е важен! И това, ако не е егати наглостта!
Най-добре е да си запазиш семейството, но ако вече няма начин и нещата са доста зле, тогава си взимай дъщерята на всяка цена и го остави. Хич не го слушай... Peace

# 14
  • Мнения: 842
Kofa, ти ако чакаш детето да стане пълнолетно ще откачиш.Работиш ли?Взимай си детето и се изнасяй. Помня, че детето беше привързано към баща си май, ама не е малко вече, за да поговориш сериозно с нея. 

Общи условия

Активация на акаунт