Има ли раждали във Втора градска без да платят?

  • 618
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 054
Иска ми се да родя там без да си платя за избор на екип... Интересува ме има ли шанс да остана доволна, ако не си платя предварително? Вече имам чувството, че в която и да е болница, ако не платиш няма шанс да останеш доволен, но пък се опитвам да остана оптимист... да мисля за това, че и дежурния екип, който ще ме посрещне е съставен от Лекари... Ще се радвам да споделите мнения.   bouquet

# 1
  • софия
  • Мнения: 149
преди 1 м.родих там без да дам 1 стотинка.няколко пъти писах вече ,че съм страшно доволна от престоя си там.попаднах на д-р Джеджева и акушерка Георгиева. не ме оставиха и една минута сама ,водеха раждането много професионално и то премина бързо и лесно.и най-важното-всички бяха усмихнати от лекаря до санитарките.не познавам никой,за да си мисля,че съм получила по-специално отношение.желая ти леко раждане и успех!

# 2
  • Мнения: 1 054
Благодаря много Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
И аз преди 7 месеца родих здраво и хубаво момоченце без да дам 1ст.,а и никой не ми е искал като си тръгвахме с бебчо даже получихме подаръци.Нямах оговорен екип,но при мен идваха всички лекари от смяната и много усмихнато ме окуръжаваха.Сестрите ми помогнаха да започна да кърмя детето си,защото без да ти покаже някой си е много трудно.Изобщо вниманието им беше страхотно към всички родилки с които бях.Дано всичко мине наред.Желая ти успех.

# 4
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Преди 2 години и половина родих там дъщеря си, без да дам дори стотинка, а се налагаше да ми преливат белтък за около 2000 лв. Всички лекари са страхотни. на мен д-р Джеджева ми направи секциото. Сташно съм благодарна на всички лекари в родилното.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт