Candida- дрожди и хифи?!

  • 4 336
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Имаме следния проблем- дъщеря ми от повече от 6 месеца е с постоянна хрема. Какви ли не капки за нос не сме слагали, обиколили сме половината лекари в Бургас- няма и няма оправия. Започвам да се отчайвам. Детето стана изнервено и как няма?! Забрави какво е да се диша през носа и от там много често я боли гърло. На няколко пъти ни пускаха изследвания за носен секрет, които даваха, че няма нищо. Миналата седмица обаче, след поредното посещение при лекар, който отново й взе носен секрет се оказа, че има Candida albicans = 10^4. Можете ли да ме посъветвате какво да й давам или при кой да я заведа на лекар?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 136
Миналата седмица правих на сина ми изследвания и има същите резултати направих консулт с 2-ма лекари и се оказа че не се лекува само гъбички в гърлото се лекуват,Аз приложих следното лечение и те съветвам и ти купи от аптеката сребърна вода аз прилагам така капя в носа неразредена и давам разтвр разреден в съотношение с вода през устата за имунната система,При нас хремата отшумя много бързо,Дано да съм помогнала

# 2
  • Мнения: 2 110
tutune, тази сребърна вода, така ли се казва, така ли да я търся ? Има ли някакви противопоказания и странични ефекти?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Благодаря ти, tutune   bouquet
Тази сребърна вода по колко капки и колко пъти на ден да я слагам?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 136
Така се казва  за слагането ще си прецениш сама моят син е на 5г,и половина и му слагам 4-5 пъти по 3-4 капки в носа а през устата се пие 20дена и после 10 се почива дано да съм помогнала,Чао засега

Общи условия

Активация на акаунт