Flagil+Ospamox и кърмене

  • 1 678
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
След изследване се установи, че имам влагалищна инфекция причинена от ентерококи. Предписаха ми лечение с Флажил и антибиотик Оспамокс. В упътването и на двата медикамента пише, че не се препоръчват за кърмачки. Без лекарствата излекуването е невъзможно, а не знам какви са последващите рискове. Не знам какво да правя. Първоначално си казах, че ще изчакам проблема да отшуми от само себе си, но като че ли се задълбочава. Правя си промивки със смрадлика, но знам че и с нея не трябва да прекалявам. Помагайте...

# 1
  • Мнения: 106
Категорично не искам да спирам кърменето!

# 2
  • Мнения: 9 814
Ами избирай- или да се лекуваш или да спреш кърменето. Среден вариант няма.
Все пак питай и лекаря си. Peace

# 3
  • Мнения: 106
Според гинеколога лекарствата са съвместими с кърменето, въпреки това, което пише на листовката. Аз силно се опасявам, че е така и ме се колебая дали да ги пия. Има ли някой да ги е ползвал и кърмил едновременно?

# 4
  • Мнения: 8
Flagyl не е  съвместим с кърменето!Не си прави опити, по-добре се изцеждай и след като се излекуваш, пак си кърми.

# 5
  • София
  • Мнения: 748
За оспамокса няма проблеми, за флажила не знам. Самата аз до преди 2 дни пих оспамокс. Трудно ми е да си представя 6 дни да се изцеждам на 3 часа ,а след 6 ден да очаквам, че малкият пак ще иска да суче. Питай педиатъра за лекарствата, той ще знае най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт