Предстои ми нещо хубаво

  • 4 435
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Предстои ни(на мен и годеника ми)да съобщим на родителите си,че сме избрали дата за сватба.Минаха повече от две години от годежа ни и едва ли някой ще е изненадан.Все пак очаквам вечерта с нетърпение и се вълнувам как ще реагират останалите.
Ще се радвам да узная как е минал този разговор при вас.
И в замяна обещавам да ви разкажа как е минал и при нас.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 12:43 от dodo23

# 1
  • София
  • Мнения: 71
1. ПредстоИ, не Й!
2. Честито! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Ще си изкривя душата, ако кажа, че е било 'баси вълнението или нещо подобно... Просто уведомихме мамите на коя дата да осигурят присъствие...И честито за събитието! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 294
Нашите разбраха веднага щом го решихме , а на мъжо роднините малко по-късно тъй като не се познавахме още , бяхме на една вечеря по случай рожденния ден на свеки  и тогава им казахме че на въпросната дата трябва да са свободни и добре облечени Wink  Mr. Green

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Наздраве  Wink Laughing




# 5
  • Мнения: 148
И ние отидохме у свеки на обяд и там им съобщихме.

# 6
  • Мнения: 274
Аз помислих, че ще имаш секс довечера, а то кво било...

# 7
  • Мнения: 1 844
честито,пожелавам ви щастие и една прекрасна сватба!
при нас по-скоро годежът беше вълнуващото събитие,а не избирането на самата дата,тъй като я избрахме почти веднага след годежа,не сме се бавили и не сме чакали дълго.просто знаехме,че искаме да е лятна сватба и избрахме свободна дата в ресторанта,гражданското и църквата..е,то всъщност,нямаше свободна дата баш за август,когато искахме,но пък стана малко есенна сватба-септемврийска.. Laughing

# 8
  • Мнения: 4
Grizanka,благодаря за корекцията

# 9
  • София
  • Мнения: 71
Grizanka,благодаря за корекцията
Моля, пак заповядай! Hug

# 10
  • Мнения: 2 123
Честито!

# 11
  • Мнения: 923
Свекър ми и свекърва ми избраха дата на свадбата ни след годежа ooooh!

# 12
  • Мнения: 4
denigs,защо така?Това не трябва ли да е решение на младоженците newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 1 423
Обадих се по телефона на родителите си, мъжът ми на неговите и им казахаме датата за сватбата. Никой не се развълнува особено, както и аз също.

# 14
  • Мнения: 194
Обадих се по телефона на родителите си, мъжът ми на неговите и им казахаме датата за сватбата. Никой не се развълнува особено, както и аз също.

темерути Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт