Малки бенки по гърдите?!

  • 11 637
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте, майчета!  Hug От известно време ме притесняват едни малки бенки, които ми се появиха последните месец-два по гърдите- основно в близост до зърната. Струва ми се, че се увеличават, а може и вече да си внушавам  newsm78  Въпросът ми е, случвало ли ви се е на вас и дали изчезват след раждането?!Благодаря за отговорите предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 292
Бенки, бенки ли са или са по скоро като пъпчици. Ако е второто и аз ги имам, служат за овлажняване на ореолите. Имаше скоро такава тема. Ако ли е първото може да се консултираш и с доктор. Но аз не мисля че е нещо сериозно.

# 2
  • Мнения: 6 274
Едва ли бенка би изчезнала, след като веднъж се е появила...
Аз поне не съм чувала, а и не са ми се появявали...
 Thinking

# 3
  • Мнения: 85
Имах подобни неща,но по скоро са като тъмно оцветени петънца.Изчезнаха ми преди месец

# 4
  • Мнения: 292
Ако са пъпЧици както ти казах по рано тук hedra го е обяснила много добре http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365685.0

# 5
  • Мнения: 2 110
Отиди на кожен лекар и той ще прецени ,сега поне има хиляди методи за премахване.

# 6
  • Мнения: 219
На мен също ми излезнаха бенки по гърдите по време на бременността и все още са си там не съм ходила на лекар,но не са се и махнали а мина година от както родих. Но не са се увеличили,не знам на какво се дължи това newsm78

# 7
  • Мнения: 1 305
 И на мен ми се появиха такива бенки към края на бременността,  и досега си ги имам. Но за по сигурно се консултирай с лекар

# 8
  • Мнения: 2 307
Каквито и съвети да прочетеш тук ,трябва да се консултираш с лекар!

# 9
  • Мнения: 27 524
Появяват се при някои бременни нешщо като бенки, но не са петънца, а са по-скоро като миниатюрни висулчици. Могат да излязат и по корема. След раждането падат от самосебе си. Аз имах такива  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 63
И аз се сдоби с няколко бенки повече, вкл. и две по гърдите,  newsm78 но мисля да отида на лекар след като родя.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Нормално е да се появат.след като родиш след известно време се махат.Не се притеснявай Hug

# 12
  • Мнения: 444
Благодаря за съветите  Hug Ще се консултирам и с лекар със сигурност след раждането! На мен ми приличат на бенки, а не пъпчици, но специалиститът ще знае по-добре!

# 13
  • Мнения: 2 334
И аз имах и малко след като родих изчезнаха  Peace

# 14
  • Мнения: 1 354
И на мен ми се появиха 3 мънички  бенки на гърдите,ама живот и здраве после мисля да направя консултация с лекар,пък ще видим какво ще  излезе Simple Smile бих те посъветвала и ти да питаш лекар Peace

Общи условия

Активация на акаунт