Бихте ли ми препоръчали педиатър?

  • 1 136
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, обръщам се към всички мами с молба за съдействие. Преместихме се в София, при което ще трябва да си изберем педиатър тук, най-близкото ДЦК е 13-то. Моля ако имате добри впечатления от някои педиатър,който работи там да споделите, иначе ще трябва да си изберем някои насляпо.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 895
В началото бяхме в 13 ДКЦ, гледаше ни д-р Ира Маркова. Имам добри впечатления от нея. Другият лекар, който ми е направил добро впечатление там е д-р Александрова. Много отзивчива не само към своите, но и към чуждите пациенти Peace

# 2
  • Мнения: 27
Благодаря, много за отговора- предполагам ще изберем една от двете.  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 842
Ние сме при д-р Цветкова. Много съм доволна от нея, млада е, на "ти" с всички новости, винаги обяснява подробно какво и защо, изписва антибиотик само при нужда, проблем с направление никога не сме имали, в снеговете след новогодишните празници дойде да види малките и не пожела да ми вземе пари - много е всеотдайна, най-важното е че и имам 100% доверие  Peace Ние с мъжа ми също сме записани при нея.
Мое лично наблюдение е, че в 13 ДКЦ работят много добри специалисти, при която и да отидеш ще си доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 395
На мен ми е още рано, но и аз скоро ще трябва да избирам педиатър. В 32 г.с. съм и от прочетеното наоколо си мисля, че не е зле вече да се замисля по въпроса.  newsm78
От година живея при таткото в Толстой. Май най-удобна с градски транспорт ми е 7 ДКЦ и там ходя за изследвания всеки месец, а на bgmaps излизат още 8 ДКЦ и 24 ДКЦ, но до тях май най-лесно се ходи пеша. С количка не знам как ще е, защото където тротоара е здрав, по него има коли...  #2gunfire
Моля, ако някоя от вас има инфо за докторите в някоя от тези поликлиники да сподели. Време си мисля, че все още има, но знае ли човек малчовци какво ще решат baby_neutral baby_neutral

# 5
  • Мнения: 1 895
villyh, разгледай тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

или използвай търсачката, за да откриеш информация за ДКЦ-то, което те интересува Peace

# 6
  • Мнения: 27
Ние се записахме при д-р Маркова. Хопдихе при нея и съм много доволна - изглежда ми отракана.

Общи условия

Активация на акаунт