Как да сгъстя косата на дъщеря ми?

  • 7 736
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Много е рядка,мъхеста е още на места и направо седи като слама  ooooh!На всичкото отгоре е и къдрава.
Някой казват да я подстрижа,други пък нямало да помогне.А и на мен не ми се иска.Някаква идея? Hug

# 1
  • Мнения: 2 110
Гъстотата на косата е ген,много малко може да се направи и то е по-скоро за състоянието.
Мисля, че дъщеря ти е прекалено малка за да се притесняваш, нещата ще се променят когато порасне.
Можеш да и мажеш косичката с малко зехтин и жълтък преди къпане.

# 2
  • Мнения: 4 784
Не е ли малка още, за да се притесняваш за такива неща? Подстригването, доколкото съм чувала, не помага. За подхранване можеш да втриваш зехтин в корените на косата за около час преди измиване. Бадемовото масло също действа добре на косата, но незнам доколко е подходящо за малко дете.

# 3
  • Мнения: 1 820
Може би сте прави че е малка,да.Ама поне да заприлича на нещо.Тя е като слана отзад,както писах в първия си пост.Хич не е хубава   Rolling Eyes
Но със зехтин ще пробвам,благодаря  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 280
Гъстотата на косата е ген,много малко може да се направи и то е по-скоро за състоянието.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
на дъщеря ми много бавно и расте косата, мислят я за момче. От Коледа насам, започнах веднъж седмично да я обтривам със запарка от корени на коприва. Аз също си изплаквам косата с такава, а след раждането си спрях косопада с нея. Наистина много се ускори разтежа, но си трябва постоянство и повече време. Смятам, че това е възможно най-безвредното нещо, което да ползвам при нея.

# 6
  • Мнения: 1 820
А от къде вземаш корени? newsm78Изивнявам се,ама не знам  Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
А от къде вземаш корени? newsm78Изивнявам се,ама не знам  Blush
продават се по аптеките, 70-80ст една кутийка. Кипвам една-две супени лъжици в 500мл вода и оставям докато изстине, после прецеждам.

# 8
  • Мнения: 1 820
Благодаря,petia_tag  HugКъпеш я и после поливаш,така ли? Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 2 658
Благодаря,petia_tag  HugКъпеш я и после поливаш,така ли? Laughing
ами поливам си моята коса, нейната я обтривам с напоен памучен тампон. Peace

# 10
  • Мнения: 1 820
Благодаря още веднъж.  bouquetЩе пробвам и това,и със зехтина също.Само да стане  Hug

# 11
  • Мнения: 1
добър вариант е да я обръснеш Wink

# 12
  • Мнения: 1 820
добър вариант е да я обръснеш Wink
Ти добре ли си  #Crazy

# 13
Чак до такива крайности не стигай. След няколко подстригвания ще се сгъсти.
Знам го от опит с моята дъщеря.  Simple Smile Спокойно!

# 14
  • Мнения: 1 650
добър вариант е да я обръснеш Wink
ОТКАЧАЛКА!

Общи условия

Активация на акаунт