колко теми съм пускала тук,понеже кърмачето ми не иска да яде твърда храна,чак не ми се вярва,че сега пускам тази Grinning
моето кърмаче е на година и 8 месеца и след неуспешните опити да го захраним класически на 5 месеца,на 7 то се самозахрани педагогически.до годинката беше основно на кърма,а на година и 2 месеца започна да хапва сериозни количеств твърда храна.на годинка и 4 месеца спрях дневните кърмения,а от няколко седмици не и давам да суче сутрин.сега се кърмим вече за приспиване и 1-2 пъти нощем,т.е. имаме 2-3 кърмения на денонощие.през деня има 4 хранения с твърда храна-закуска-сандвич,обед-готвено,закуска-млечен крем,вечеря-готвено.обаче какво се случва между тези хранения-яде на половинчас:плодове,солетки,ядки,пуканки,бисквити и все такива неща.пие вода, сокове,компот,айрян или директно прясно мляко.но на всеки половин час казва:"ами,ами" и ходи между хладилника и шкафовете,в които знае,че има храна Mr. Green.
чудя се дали това е нормално,дали не трябва да я ограничавам,макар че това ми звучи абсурдно Stop.да не би пък храната,която и предлагам на основните хранения да не и е достатъчно питателна newsm78
не знам,нормално ли е да яде нон-стоп Thinking
забравих да кажа,че тя през деня не спи-нощем спи 12-13 часа и през деня не мигва и е в добро настроение:ето,пусна си музикалните канали и започна да танцува hahaha
да не би пък заради това,че не спи,да не спира да яде newsm78