Лично

  • 1 046
  • 5
  •   1
Отговори
Много често посещаваща и пишеща в този форум и аз, имам проблем от който много ме е срам.....
Раждала съм....имам стрии около пъпа, вътрешната и външната част на бедрата и по гърдите. Почти незабележими на по-тъмно....но много. понеже са стари са вече тънки и бели. Мазах се много през бременността но не ми помогна....
Въпросът ми е......как да ги ския Rolling Eyes Срамувам се от тялото си, което иначе е доста добре оформено....и как да се покажа пред човек който до сега не ме е виждал..... Confusedкак да ида на море и приятели които също не са ме виждали...голяма част от които момчета с приятелки или жени с хубави сегнати и гладки тела......Страшно голям комплекс ми е и незнам какво да правя.....зимата компенсирам с бодита изпод ниската талия на дрехите понякога да не ми се види корема, но ако трябва да се покажа:(((((( Ужас......   Кажете чисто по женски и искрено....

# 1
  • Мнения: 11
здравей всички имаме тези проблеми след бременността на мен ми помогна мазилото на ейвън не напълно но отчасти ги прикри. след като започнах да го ползвам стрийте станаха кърваво червени и после постепенно избеляха. така че пробвай може да ти помогне. Успех

# 2
  • Мнения: 491
Да аз да ти кажа - същия проблем
Зима и лято ходя с бодита...да не ми се вижда корема ..и мен много ме  срам Confused ама това е положението
И моите избледняха , ама са толкова широки ,че няма как да се скрият...и корема ми е отпуснат ...истината е една - абдоминопластика...
Само така може да се отървем от тях ...замислям се за операция , но ми е рано...след някои друга година пак може да бременея...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Само с пластика мила,за сега друг вълшебен лек няма поне до колкото знам. Rolling Eyes
Благодарение на моята "крокодилска " кожа имам само две три стрии слава богу  Praynig въпреки трите си раждания.
Приятелка се подложи на такава операция ,но нейните бяха дълбоки и нямаше никакъв друг вариант. Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Пробвай да ходиш на солариум,поприкрива ги малко,макар и не напълно.Знам,че не е решение на проблема,но все пак е нещо.

# 5
  • Мнения: 1 432
Ами и мен ме е срам ,душко.........цялата съм нацъфкана от тийн още  Crazy
Ама нито ми е пре4ило да имам гаджета ,нито някои се е погнусил от мен.
Ти пред кой човек ,който не те е вийдал искаш да се покажеш?
А съпругът ти не те ли е виждал?

Общи условия

Активация на акаунт