Национално състезание по БЕЛ-21.02

  • 4 324
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Моля, ако има учител по БЕЛ,  да ми пусне на лични теста от тяхната област. В нашия регион/С-я обл./ май направиха гаф - не беше по регламента на МОН  #Cussing out, задачи с по 2 верни отговора и други некоректни #Crazy...

# 1
  • Мнения: 258
Моля, ако има учител по БЕЛ,  да ми пусне на лични теста от тяхната област. В нашия регион/С-я обл./ май направиха гаф - не беше по регламента на МОН  #Cussing out, задачи с по 2 верни отговора и други некоректни #Crazy...
Въпросите и отговорите на сайта на РИО. А иначе за коректността- няма я! #Crazy

# 2
  • Мнения: 50
Верона, благодаря за отговора. Ние чак днес/четвъртък/ получихме така нар. "ключ". Не сме съгласни с някои отговори, ама кой ли ни пита. Жалко, че заради нечия некомпетентност, ще бъдат ощетени децата.

# 3
  • Мнения: 413
Петле: Ако не те затруднява, би ли дала примери за некоректни въпроси?

# 4
  • Мнения: 24 467
Моля ако може някой пък да даде линк или да сканира задачите, да видим тези тестове. Интересно ми е. Предварително благодаря.

# 5
  • Мнения: 527
Петле не е било само в София- при нас е същото положение.

# 6
  • Мнения: 258
Петле не е било само в София- при нас е същото положение.
За " Коректност" вижте форума за Седмокласниците - да е леко! Ще се убедите, че такава няма! Всички мами са на същото мнение! #2gunfire 

# 7
  • Мнения: 174
След като ги провериха и съобщиха резултатите, поискахме от госпожата самия тест, но тя отказа да го предостави( да го разгледаме у дома)

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 355
Уважаема RIKATENA, доколкото разбрах от Петле става въпрос за тест от национално състезание по БЕЛ в София-област. За съжаление, тази година не публикуваха нито един тест от регионалните инспекторати с изключение на София-град. Не искам да мисля на какво се дължи това - мързел, безхаберие или какво?

# 10
Уважаема борба   аз пускам теста по математика, а ако някой друг има възможност ще направи достояние на всички нас и други тестове.....

# 11
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Който иска да качи теста по математика от Монтана от 1кръг да ми даде имейл на лични-аз ги имам...

# 12
# 13

Общи условия

Активация на акаунт