Ура за бебешката пудра!

  • 1 213
  • 12
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тези дни покрай жегите преоткрих бебешката пудра и за себе си. Ползвах я под мишниците - след като си сложа дезодоранта и той поизсъхне. След него пудрата някак "капсулова" приятния аромат на дезодоранта и с нея съм целия ден суха на тези потливи иначе места!  Mr. Green Пудрих и крачката си - да не ми се овлажняват и да не се хлъзгат в сандалите и чехлите - също отличен резултат!  Grinning

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз пък я използвам след кола на триъгълника,успокоява раздразнената кожа Wink

# 2
И каква точно пудра ползвате вие???Моята е българска,за 1 лв.,но не виждам да е толкова ефикасна.... Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз отдавна ползвам бебешка пудра за третиране на ръцете и краката след епилиране. Противовъзпалително и подсушаващо.

А пък талка си е основна съставка в повечето продукти против изпотяване и неприятна миризма. Wink

# 4
  • Мнения: 5 299
много хитро thumbsup,не съм се сетила досега smile3538 и без това педито ми каза,че не е препоръчително да я ползвам при бебата и както я купих така си стои(Нивея е)

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да и аз имам неизползвана върху бебето пудра Нивеа, та с таткото се мацаме качествено. Одобрявам я.

# 6
  • Мнения: 1 313
И каква точно пудра ползвате вие??? Rolling Eyes
кажете де!!!искам и аз!

# 7
  • Мнения: 5 299
И каква точно пудра ползвате вие??? Rolling Eyes
кажете де!!!искам и аз!
NIVEA Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 861
Аз имам на ПЕНАТЕН, така си стои, никога не съм я ползвала за Калоян да взема поне за себе си да я ползвам newsm78

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И моята е една подарена и неизползвана Пенатен,но мисля че марката не е от значение Wink,всяка ще ти свърши работа

# 10
  • Мнения: 1 639
И аз доста се замислих като почнаха жегите , пудрата ..... newsm78 даже на няколко пъти обстойно я разглеждах в магазина...ама  все не се решавах.......обаче като гледам ,че няма да съм само аз   Laughing Ще взема да си купя  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Забравих да упомена, че основно си пудря дебелите кълки, щото се претриват иногда и имат нужда от талкиране. Много добра работа пудрата, чудесна е! Blush

# 12
  • Мнения: 1 032
Благодаря за чудесната идея! Hug
И аз имам в къщи неизползвана. Wink

Общи условия

Активация на акаунт