имате ли желание за секс

  • 788
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте мами,незнам дали това е проблем само при мен,затова искам да попитам как е при вас?Обичам мъжа си имаме две дечица ,но уви желанието за секс се изпари дали от това че съм доста изнервена напоследък,ама наистина много изнервена много съм припряна все бързам за някъде,да свърша някоя работа,да плащам някаква сметка и постоянно съм в движение и напрежение и направо се плаша.Имало е случаи да правим секс 2-3пъти в месеца.вечер постоянно ми се спи немога да дочакам децата да заспят понеже спим всички в една стая налага се.искам съвет от други мами как е при тях?

# 1
  • Мнения: 1 844
такива теми има много в ДиС.май там трябва да се създаде..
иначе,по въпросчето-мисля,че е нормално понякога да има спад в сексуалното желание.и на мен ми се е случвало.

# 2
  • Мнения: 776
Нормално е, рутината убива желанието за секс, същото се отнася за преумората. Обожавам децата ми, но понякога така ме изцеждат, особено когато бяха по-малки, че нямам търпение да легна и да потъна в безпаметен сън. Не се тревожи, това е такъв период, който ще отмине. Трябва ти известно време, дано имаш възможност да се отпускаш от време на време, да оставаш на саме със себе си и с мислите си.  Дай си малка почивка, дори ако можеш заминете някъде сямо двамата.

# 3
  • Мнения: 97
След раждането на мен също някак си ми се изпари желанието за секс. Надявам се наистина този период да отмине.

# 4
  • Мнения: 7 201
Нормално е, рутината убива желанието за секс, същото се отнася за преумората.
Peace Абсолютно.А да не говорим за стреса...враг №1.
Повечето сме имали такива периоди,надявам се да намерите решението как да го преодолеете. Hug

# 5
да бе наистина тази тема може да не е за тук,но да не би проблема да е здравословен или на психическа основа

# 6
дано наистина да е временно иначе незнам какво да правя

# 7
къде казвате че има такива теми какво е това дис

# 8
  • Мнения: 7 201
ДиС=Дом и семейство.Заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=3.0

Общи условия

Активация на акаунт