ситни парцалчета в урината

  • 35 923
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
мили бъдещи и настоящи мами-искам да попитам дали някоя от вас е збелязала по време на бременноста урината да е мътна с бели ситни парцалчета които се отаяват на дъното на чашката.
Миналата седмица пуснах обикновена урина и тя показа-левкоцити и бактерии.Веднага пуснах и стерилна след това.Тя не показа бактерии-беше чиста.Тези парцалчета обаче продължават..........
Незнам какво да правя.Бременна съм в 6 месец,приемам магнерич,гинипрал и нош па-дали може тази утайка да е от хапчетата?
Иначе освен че пишкам често нямам други оплаквания-нито болка нито парене.

# 1
  • Мнения: 1 765
Сафира, а дали не е течение това и парцалчетата да идват от там......

# 2
  • Мнения: 694
Аз съм забелязала такива парцалчета в урината ми но мсичко си е наред .Може наистина да е от течението аз също имам течение което е упорито и не се маха ,доколкото знам това е от бременноста. PeaceНе се притеснявай ,но може да питаш док  за това . Hug

# 3
  • Мнения: 2 422
Сафира, а дали не е течение това и парцалчетата да идват от там......

И аз това си помислих... най добре доки да ти вземе секрет и да се види от какво е щом няма нищо в урината.
Успешна бременност.

# 4
  • Мнения: 694
На мен ми вземаха секрат но нищо не показа всичко беше нормално . Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 120
Гинеколожката ми обясни преди уринирането за изследване да си поставя тампон. Пробвай така.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 585
най - вероятно е както комикс казва - течение или кристалчета да саурина поради променено рН

# 7
  • Мнения: 4 589
Как тампон? Тя е с близнаци, може да предизвика контракции....

Аз също имах, но това по-скоро беше от шепата лекарства, които приемах.

# 8
  • Мнения: 334
Това най-вероятно са епителни клетки. И при мен бях забелязала, точно като давах урина за изследване. В резултата ми пишеше: "Масово епителни клетки". Лекарят ми каза, че при бременни било абсолютно нормално да е така, заради хормоните и там не запомних още какво!

# 9
  • Мнения: 58
И аз бях така. Казаха ми, че са епителни клетки. Нямаше проблеми с износването и раждането.

# 10
  • Мнения: 27
мили бъдещи и настоящи мами-искам да попитам дали някоя от вас е збелязала по време на бременноста урината да е мътна с бели ситни парцалчета които се отаяват на дъното на чашката.
Миналата седмица пуснах обикновена урина и тя показа-левкоцити и бактерии.Веднага пуснах и стерилна след това.Тя не показа бактерии-беше чиста.Тези парцалчета обаче продължават..........
Незнам какво да правя.Бременна съм в 6 месец,приемам магнерич,гинипрал и нош па-дали може тази утайка да е от хапчетата?
Иначе освен че пишкам често нямам други оплаквания-нито болка нито парене.
и аз бях така не се притеснявай това се появява по време на бременост,на мен ми откриха глюкоза и левкоцити но изсл.за бакрериялна инфекция се оказа негативна щом и твоята е так всичко е наред,проблема е че след като родиш ще трябва с  антибиотици да си ги изчистиш аз в момента ги пия да се изчистя но за всеки случаи лекар да те наблюдава.аз направих аборт но викат че нее от това при мен проблема е друг  Peaceпожелавам ти успех дано всичко мине наред и да си имаш едно здраво baby_neutral

# 11
  • Мнения: 10
Здравейте.Аз тази сутрин за пръв път дадох урина за изследване.Аз съм бременна в трети месец.Забелязах , че в урината имам малки бели парцалчета и малко се сдухах.Сега си погледнах резултатите от изследванията и видях, че резултата е "СЕДИМЕНТ-МАСОВО ЕПИТЕЛНИ КЛЕТКИ"   Да си призная честно доста се притесних.На лекар съм след 3 дни , и мисля че ще откача до тогава.Видях обаче, че не съм единствена с тази диагноза и даже на някои от вас са казали, че е нормално.Стискам палци на всички Ви да изкарате лека бременност, и ако някой може да ме успокои с нещо , няма да му откажа Simple Smile
Аз съм голямо шубе Sad(((

Общи условия

Активация на акаунт