какво направихте с пъпчето на бебчо?

  • 4 911
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
какво направихте с пъпчето на бебчето?Хвърлихте ли го някъде и къде?Вярвате ли в това? newsm78 newsm12

# 1
  • Мнения: 168
чувала съм за това но аз още си го пазя в къщи и не знам дали ще го хвърля много много не вярвам в такива неща

# 2
  • Мнения: 681
Ами за сега си го пазя  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 959
И на двете деца, пъпчетата са в къщи. Така и не измислих, къде да ги хвърля.

# 4
  • Мнения: 4 489
Изобщо не вярвам в такива щуротии, но все пак аз си избрах къде да бъдат хвърлени. На големия е в Париж, на малкия - в Брюксел.  Simple Smile Не че има някакво значение де, но така реших.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 610
Мислихме,мислихме и си го запазихме в къщи. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 672
И на двамата пъпчетата са вкъщи. Не бих ги хвърлила. Първо, защото не вярвам в тези щуротии и второ, защото ми е приятно да си ги пазя.

# 7
  • Мнения: 468
На баткото е в къщи, а както ми се струва и на малечка също ще остане. Grinning

# 8
  • Мнения: 2 307
Пъпчето на дъщеря ми е паднало докато бяхме в болницата още.Изписаха ни късно.
Разрови се,има много подобни теми Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 998
Хвърлих го в болницата, където се роди. Сега има избор - да стане или лекар, или многодетен татко.  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 12 545
Честно казано не помня. До едно време стоеше вкъщи, но после какво направих  newsm78 Старост-нерадост  Joy

# 11
  • Мнения: 9 814
Хвърлих го в болницата, където се роди. Сега има избор - да стане или лекар, или многодетен татко.  Joy
hahaha Joy
Това ми хареса. Може и лекар и многодетен татко да стане. Naughty
Пъпчето на дъщеря ми се седи у дома в т.нар. кутия за спомени.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
И на двете щерки - са прибрани с първия кичур коса в кутии.

# 13
  • Мнения: 247
Прибран е в кутия ,но не знам дали ще го хвърлям . Моят пъп уж баща ми го хвърлил на покрива на училището и преди сватбата ми бабата ми го връчи (тя си го къткала жената Simple Smile ) А аз пък много мразех да ходя в тях Twisted Evil 

# 14
  • Мнения: 5 952
не съм защото четох не помня къде че е хубаво да се хвърлят заедно на децата затова живот и здраве когато имаме второ ще реша

Общи условия

Активация на акаунт