Чували ли сте за Dr. Silver

  • 2 785
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 370
Една колежка ми предлага това малко уредче Dr. Silver и естествено само суперлативи за него. Но искам да попитам дали някой си го е закупил, доволен ли е, има ли смисъл от него изобщо? Посъветвайте ме!

# 1
  • Мнения: 1 732
здравей,ани!сигурно говориш за уреда който прави сребърна вода или нещо подобно.зависи за каво ще го ползваш,сребърна вода можеш да получиш и като оставиш сребърна лъжичка за една нощ във водата.http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=3837-виж и това!дано съм ти била полезна!

# 2
  • Мнения: 4 370
Миме, благодаря ти за темата! Срещам противоречиви мнения, и като гледам я ползват за имуностимулатор, а аз мислех че може да се ползва за ежедневна употреба!

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз си купих кана за сребърна вода Невотон и съм страшно доволна. Това с лъжичката не знам до колко концентрацията на сребро е достатъчна.  newsm78

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Миме, благодаря ти за темата! Срещам противоречиви мнения, и като гледам я ползват за имуностимулатор, а аз мислех че може да се ползва за ежедневна употреба!

Може и за ежедневна употреба, като разредиш концентрата или като приготвиш питейна с по малко концентрация на сребро. Която е за ежедневна употреба, за пиене, за поливане на цветя, за студено готвене (таратор примерно, айран), за запазване на пресните храни (плодове и зеленчуци също) по дълго в хладилник и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт