litte bee?

  • 793
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Имате ли мнение за млякото с марка litte bee- продават го в кауфланд и е техен продукт. Пише че е био продукт? Не намерих мн. инфо за него, за пюретата да, но за млякото не.

# 1
  • Мнения: 90
Аз лично не бих се доверила на тази марка.Нещо ме съмнява,че е био,пък и това,че е марка на Кауфланд...Не знам, аз винаги ги подминавам,може би греша,ама не ми се виждат надеждни.

# 2
  • Мнения: 45
Аз сега взе една каша с грис но още не съм я пробвала. Като е отвора мога да кажа мнение

# 3
  • Мнения: 27 524
Коментирали сме ги и преди техните продукти. Мненията са по-скоро отрицателни  Peace

Ето тук последната тема и там веднага съм дала линкове и за други две   Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 157
Взимала съм веднъж-от любопитство да видя дали ще се хареса.Детето ми беше отвратено от кашата им,аз също.Не мисля да повтарям повече. Sick

# 5
  • Мнения: 152
за кашите разбрах, че има различни мнения. Зададох темата тъй като не открих информация за млякото им. може би никой не го ползва затова:).
немски продукт е, предполагам има контрол, не е известен.
ако друг има мнение..моля...

# 6
  • Мнения: 27 524
не открих информация за млякото им. може би никой не го ползва затова:).
немски продукт е, предполагам има контрол, не е известен.

И да го ползва и да сподели - не е гаранция за качество. Пак да кажа - бих се въздържала от продуктите им  Blush

# 7
  • Мнения: 152
[
И да го ползва и да сподели - не е гаранция за качество. Пак да кажа - бих се въздържала от продуктите им  Blush
[/quote]
да съгласна съм напълно, че не е гаранция за качество, тъй като детето може да го пие, да му няма нищо ,а мялкото пак да не е добро.
Жалко че все пак няма как да разбираме тези неща. Ти по кое съдиш, че тази марка не е качествена.
Аз гледам,ч е я има само в кауфланд, няма я в аптеките и др. магазини.

# 8
  • Мнения: 15 379
Аз лично не бих се доверила на тази марка.Нещо ме съмнява,че е био,пък и това,че е марка на Кауфланд...Не знам, аз винаги ги подминавам,може би греша,ама не ми се виждат надеждни.
И аз така, нещо ме съмняват...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Вземала съм за разнообразие месни пюрета и бяха хубави.Миришеха приятно и беби ги изяде,а тя ми отказва вече повечето на Хип,Гербер изцяло.Но от АМ не бих купила.

# 10
  • Мнения: 3 205
Аз съм купувала млякото. Гъсто е, с бананов вкус, няма странната миризма на АМ. ПОлзвахме го 3-4 месеца и в моите очи има един плюс пред Нестле Джуниър, който забелязах по случайност. Много пъти след диария на големия ми син Нестле-то не му понася - има един период около 10-ина дни, когато млякото му прави страхотни газове. В периода, когато му давах Little Bee пак се случи да има веднъж диария, но след това не е имал проблеми с газовете. Предполагам е заради банановите люспи.
Месните и зеленчуковите пюрета ги обожават и двамата (както и ние с баща им  Blush ). Плодовите не се тачат. Сокове не съм давала. Кашите ги ядяха, но в един момент отказаха каши (не само от тази марка, а въобще инстантни каши вече не ядат).
За качеството нищо не мога да кажа. И млякото, и пюретата съм ги давала след едногодишна възраст.

# 11
  • София
  • Мнения: 79
Аз съм давала от тази марка зеленчукови пюрета и каша. Пюретата се приеха много добре, обаче кашите отказа да ги яде моята госпожица.

# 12
  • Мнения: 2 374
Дъщеря ми не ги ядеше изобщо,много безвкусни.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Не купувам продукти без доказано качество  Naughty Още по - малко пък за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт