Знаете ли медикамент за отказване от биберон/залъгалка/

  • 10 980
  • 51
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 214
Здравейте,
наскоро чух за някакво лекарство с което се мажела залъгалката и децата се отказвали.Как става това не ми е ясно изобщо. newsm78  ако някой знае нещо нека сподели.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 372
А защо изобщо трябва да се стига до медикаменти?! Можеш просто да отрежиш върха на залакалката и така няма да е твърда бибероната и вероятно няма да я иска. Другия начин е търпение. Скриваш биберона днес за 5 минути, утре за 10, на следващия ден за 15 и така докато я откаже.

# 2
  • Мнения: 2 521
Даум Ескол се казва-има го във всички аптеки.

# 3
  • София
  • Мнения: 214
Благодаря galina_743 ти лично ползвала ли си го

# 4
  • Мнения: 79
А защо изобщо трябва да се стига до медикаменти?! Можеш просто да отрежиш върха на залакалката и така няма да е твърда бибероната и вероятно няма да я иска. Другия начин е търпение. Скриваш биберона днес за 5 минути, утре за 10, на следващия ден за 15 и така докато я откаже.

И аз съм в чуденка как да я  откажа от нея?Рязах,крих е няма  такова чудо!Давам я само докато заспи,след това  я махам,на обяд спи без нея.
Синът ми я отказа   8мия месец-сам

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Знам го аз този медикамент.
Викат му порасване... Laughing Hug

# 6
  • Мнения: 498
Знам го аз този медикамент.
Викат му порасване... Laughing Hug
ама как ти ги ражда главата  Laughing  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 521
Все още не съм го ползвала,но скоро ще е-не знам иначе как ще го отбия малкия Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Синът ми я отказа на 10 месеца, когато се разболя за първи път. Не можеше да спи със запушен нос и биба в устата и я отказа отведнъж.

# 9
  • Мнения: 275
Пробвай да срежеш върха и. Момичетата тук, бяха казали, че при тях е дало резултат.

# 10
  • Мнения: 592
Пробвай да срежеш върха и. Момичетата тук, бяха казали, че при тях е дало резултат.
При нас не помогна.Стана такава драма,че тичах до съседния магазин да купувам нова.
И аз не мога да се преборя с този проблем,говоря и постоянно,даваме я на кучетата Winkза 5 мин и после пак я търсим.Проблем голям

# 11
  • Мнения: 27 524
А защо изобщо трябва да се стига до медикаменти?! Можеш просто да отрежиш върха на залакалката и така няма да е твърда бибероната и вероятно няма да я иска.

Синът ми на 3 още си беше с биберон, по време на сън. Не исках да я хвърлям или крия и да плаче и да го стресирам, против съм този метод, затова опитах със срязване - проработи идеално. След 3 дни мотане на "чуканчето" из устата си, сам каза, че не стават и ги изхвърли. Така хем си имаше биби, хем нямаше и става лесно и нетравмиращо за детето. Пробвай  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 217
Тъй като Калоян я дъвче бибероната,и направи малко дупчица.
И сега като я лапне и нещо не му харесва и само си я държи в ръката.

# 13
  • София
  • Мнения: 251
Благодаря galina_743 ти лично ползвала ли си го
лекарството е вълшебно. Синът ми е на 3 години и се бяхме видяли в чудо с този биберон- то не беше рязане на биби, мазане с пипер и др.-нищо не помогна, до момента в който разбрах за лекарството DAUM Exol . Подейства от раз. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 433
Пробвай да срежеш върха и. Момичетата тук, бяха казали, че при тях е дало резултат.
Да и аз съм го чувала това,при някои помага...

Общи условия

Активация на акаунт