Сирни Заговезни

  • 8 135
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 627
Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма лошо. прости им от сърце.
един ден ще го разбереш.

# 2
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дано някой ден наистина разбереш какво значи истинска прошка, от сърце. Няма значение дали ще е с целуване на ръце или без. Тогава ще почувстваш такова вътрешно спокойствие, че ще се учудиш сама на себе си.

# 3
  • Мнения: 627
Не чакам да дойде този ден, за да простя. Нито пък на мен прощават само веднъж в годината. Не можеш да прощаваш по поръчка. Лицемерието ме влудява, тя го знае, но е упорита като магаре...

# 4
  • Мнения: 2 388
Проблемът е явно между теб и нея.
Празникът няма нищо ибщо.

# 5
  • Мнения: 194
Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...

трай, да те обичат.

Понякога лицемерието е здравословно.

# 6
  • Мнения: 275
Гадно е да лицемерничиш, определено. Но иначе се влошава атмосферата. Преглътни и тази година. Hug

# 7
  • Мнения: 627
K-A-M, да ме обича е невъзможно. Обичаш собствените си деца, снахата е чуждо дете. Ама то не е и нужно чак да се обичаме с нея. Достатъчно е да се уважаваме. Аз я уважавам, наистина.
И обичам сина и.
Защо ме тормози с това целуване на ръка. Нито на нея и идва от сърце да ми целува ръка, нито пък на мен.
Ей това не мога да разбера....

# 8
  • Мнения: 2 388
А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.

# 9
  • Мнения: 117
Темида, това си е чисто и просто традиция, какво толкова newsm78
За колко по-сериозни неща се лицемерничи. Ние ще ходим на кръстник и пак ще се целуваме Joy (това между другото)

# 10
  • Мнения: 627
А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.

Пробвах, не става...Направи от онези физиономии, страдалческите, нали ги знаеш...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ако искаш, кажи й, че този ритуал те изнервя. Но аз лично бих преглътнала веднъж в годината да й целувам ръка, защо пък не, нищо няма да ми стане. Темата ти е сигнал, че явно отношенията ви нещо не са наред.

# 12
  • Мнения: 212
Празника си е празник.Имаме хубави традиции, които трябва да се спазват. Naughty

# 13
  • Мнения: 627
Е, добре, де, обяснете ми - какво му е хубавото на тая традиция?!?

Ако вземеш да чакаш въпросния ден, за да искаш прошка и да простиш, може да е доста късно...

# 14
  • Мнения: 194
Темида, такава е поговорката, за това го казах.

Казваш, че я уважаваш.

Какво ти тежи тогава?

Целуването на ръка в този ден, не е израз на обич, а се взема прошка, според обичая.

Въпреки това , не ти е приятно Thinking

Знаеш ли, когато се сгодихме с мъж ми, моята свекърва насила ми изкара думата  майко от устата.

Не ми беше приятно, но тове бе първият и последниат път, когато го казвам Wink

Общи условия

Активация на акаунт