За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 1

  • 14 647
  • 304
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 715
Нова тема

# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз купувам Памперс Сенсатив с индикатор за пишо....
В болницата и слагаха такъв и се поизтърсих из магазините, рядко се намират... но индикатора е страхотен /жълта лента която минава по средата на цялата пелена, когато бебчето се напишка, тя става зелена/... така е супер по-лесно да разбираш кога бебчето се е намокрило.
Мисля обаче, че в Бг ги няма...Ако ги има нейде из София, моля мамите да споделят къде.. Предстои ми прибиране.


Пу първа... тъкмо пуснах поста в старата тема и "темата заключена"  Joy...

# 2
  • Мнения: 9 973
Аз купувам Памперс Сенсатив с индикатор за пишо....
В болницата и слагаха такъв и се поизтърсих из магазините, рядко се намират... но индикатора е страхотен /жълта лента която минава по средата на цялата пелена, когато бебчето се напишка, тя става зелена/... така е супер по-лесно да разбираш кога бебчето се е намокрило.
Мисля обаче, че в Бг ги няма...Ако ги има нейде из София, моля мамите да споделят къде..
не съм виждала,но ако някой знае да сподели,че се заинтригувах

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Това още на първото пиш или като се понапълни памперса?

# 4
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Още на първото пиш...

http://www.pampers.com/en_US/proddetail/id/900802/sectionid/0

Кликнете на Product Tour, описано е

# 5
  • Мнения: 1 745
E,щом е на първото пиш,не ми се струва много добре измислено!За по-големи деца не става според мен,защото аз не го сменям често! newsm78

# 6
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами това е серияата Сенсатив, логично е на първото пиш да се отрази на индикатор-а... Все пак е предназнаена за деца които бързо се обриват.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Да има доста дечица пишкащи на често по мъничко...а то едно пишване даже не се усеща в памперса...доста повече трябва , за да се намокри детето...

# 8
  • Мнения: 1 226
Не ми се вярва да ги има тук .

# 9
  • Мнения: 82
и аз съвсем скоро разбрах ,че има голяма разлика в Памперс ,произведен за България и този за Турция,за съжаление в полза на вторите( с ластици),но аз така или иначе започнах да използвам новите Пуфис,които по мое мнение са по-добри  Peace
а тези сензитив не съм ги виждала...

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз мисля да пробвам на бебето памперси Пуфис. Като цена знаете ли как са?

# 11
  • Мнения: 266
Искам да попитам кога децата ви започнаха да си държат главите сами?При нас едната го прави доста добре ,но другата се кандилка и не успява да се задържи.Като лежи глават й е на една страна и някак извива тялото си настрани и все в една посока го прави което много ме притеснява.Родени са  на 36 пълни седмици и се чудя дали и по ранното им раждане има връзка с проблема
 Thinking

# 12
  • Мнения: 164
Мами, здравейте, моля ако някоя от вас е имала подобен проблем да ми отговори  Hug
Малката ми дъщеря е почти на 4 месеца, до преди няколко дни си спеше съвсем спокойно вечер (спи си добре от началото още), но сега се събужда към 3, 4 часа и започва да мрънка и да се върти, давам и биберон, засмуква го, но като го изтърве и пак започва. Имате ли идея на какво може да се дължи това  newsm78 Яде 6 пъти на ден по 130 мл АМ, за зъби не мога да преценя дали ще и излизат, въпреки че постоянно каквото докопа и го навира в устата. Не съм я захранила. Благодаря предварително   bouquet

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
viv-miv според мен е или гладна или иска гушкане.

# 14
  • Мнения: 9 973
E,щом е на първото пиш,не ми се струва много добре измислено!За по-големи деца не става според мен,защото аз не го сменям често! newsm78
за отказване на памперса например

Общи условия

Активация на акаунт