За продуктите Collin

  • 3 015
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте,
Искам да попитам тези от вас, които ползват продукти на тази марка дали са доволни. С търсачката намерих много малко неща писани за Collin, не само в този форум, а по принцип.
Имам възможност да си взема от салонните разфасовки и съм се спряла на хидратиращата маска и ензимния пилинг, но искам да знам дали си заслужават.
По принцип си купувам продуктите от Ягодка /почистващи, кремчета и т.н./, но сега се спрях на тези понеже са доста голямо количество, а цената им е като за потребителски разфасовки от по 50 мл. Като цяло дори излизат евтино, но все пак по-важното е да имат ефект и да са качествени, отколкото да ми излезе по-евтино.
Предварително ви благодаря на всички, които ми пишат, за мненията   bouquet

# 1
  • Мнения: 776
Здравейте,
Искам да попитам тези от вас, които ползват продукти на тази марка дали са доволни. С търсачката намерих много малко неща писани за Collin, не само в този форум, а по принцип.
Имам възможност да си взема от салонните разфасовки и съм се спряла на хидратиращата маска и ензимния пилинг, но искам да знам дали си заслужават.
По принцип си купувам продуктите от Ягодка /почистващи, кремчета и т.н./, но сега се спрях на тези понеже са доста голямо количество, а цената им е като за потребителски разфасовки от по 50 мл. Като цяло дори излизат евтино, но все пак по-важното е да имат ефект и да са качествени, отколкото да ми излезе по-евтино.
Предварително ви благодаря на всички, които ми пишат, за мненията   bouquet

Ензимният пилинг е страхотен Hug Имам предвид този, който като консистенция наподобява бяла каолинова маска, а мирисът му е като на кремчета за тип (кожа) 1 и 3 на същата марка Peace Нямам оригиналната опаковка пред мен Blush ( защото си купувам продуктите с намаление от козметичката Peace ), но в наименованието му има radiance по спомени Mr. Green Ползвам го от около месец, след употреба ( като преди пилинга, по съвет на козметика, нанасям по-плътен слой тоалетно мляко; иначе нанесен на суха кожа, изсушава Peace и ефектът се губи ) кожата е дълбоко почистена и с бистър тен Hug Освен това ми излизат по-малко черни точки и така козметичката е улеснена при почистването Wink След този продукт и събрата му Laughing aroma mild peeling на Darphin, забравих за абразивните ексфолианти Simple Smile
Хидратиращата маска не съм ползвала Peace и не мога да дам отзиви, но със сигурност не съм впечатлена от гореспоменатите кремчета за мазна/комбинирана и дехидратирана кожа - тип 1 и 3, както и от измиващия гел за всякакъв тип кожа - не се пени и не почиства добре Naughty За сметка на това anti age и успокояващия колагенов крем с вит Ц в стария му вариант ( че нали обновиха серията Peace ) е прекрасен продукт, особено за лятото Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 8
ходих при една козметичка която използваше Collin Simple Smile наистина невероятни продукти! Иска ми се да си взема и аз хидратиращ крем на Collin... някой от вас момичета знае ли от къде мога да намеря нещо на сносни цени?  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 74
Ензимният пилинг е страхотен, с него със сигурност няма да сбъркаш!

Общи условия

Активация на акаунт