56 и 59 ОДЗ Младост 3 ?

  • 1 771
  • 1
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Здравейте,
Моля за отзиви от тези 2 дет. градини. Искам да преместя малкия от догодина. Хем ще е по близо до вкъщи / сега ходи на Плиска/, хем се надявам да случим на учителки, че сегашните са ужас...

# 1
  • Мнения: 45
Учителките не бих моглада коментирам, но искам да споделя що за нагло създание е директорката на 59 ОДЗ Елхица.
Детето ми беше прието в тази градина абслютно редовно според системата, без да позлва предимства.
Записах го през юни и помолих за среща с мед. сестра да уточним необходимите ваксини, защото детето не е родено в България. Директорката ми каза че това може да стане едва септември. На 01 септември отидох отново, но този път госпожа директорката ми обясни че детето до една семица ако няма всички необходими изследвания и документи няма да бъде записано в нейната градина.
Категорично ми отказа да изчака да си оправим документите, след като аз триябваше цияло лято да чакам за среща с мед. сестрата.
Детето ми не тръгна там на граднина, НО се водеше записано в първа група за всички месеци от септември до 09.февруари.
Очевидната злоупотреба със служебно положение се оказа ненаказуема.
Детето ми е отписано от там едва след като успях да го запиша в друга градина.

Общи условия

Активация на акаунт