Коя от двете екскурзии бихте ми препоръчали в Гърция??

  • 1 140
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Искам май месец да се разходим до Гърция но се двуомим между Солун и остров Тасос кое да посетим???
Аз за сега съм се спряла на Тасос но ако някой е ходил и има наблюдения ще съм Ви много благодарна да сподели.
Пускам Ви линкчета с двете оферти.
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=364&c=15

http://www.bohemia.bg/prog.php?p=484&c=15


Мерси много!  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
комбинация от 2-те и то със собствен транспорт Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 483
метеора

# 3
  • Мнения: 674
комбинация от 2-те и то със собствен транспорт Wink
За този момент неможе.... Sad
А коя от двете все пак??? Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 280
комбинация от 2-те и то със собствен транспорт Wink
Peace Ако няма как 2-те, ще избера Метеора

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Ами зависи какво търсите. На Тасос няма какво да се разглежда на практика, така че ако ви се ходи на нещо мързелешко, едно моренце през май, сте за там. Ако пък сте на вълна туризъм-другата екскурзия е такава и има какво да се види по маршрута.

# 6
  • Мнения: 241
Декември 2007 бях с Бохемия на екскурзията в Метеора и беше добре - и хотела в Паралия Катерини не беше лош... само че не обикалят всичките манастири на Метеора  Peace а тези по скритите били и по интересни
Но пък ходят и до гробницата на Филип Македонски - впечатляващо е

Но както казва и jul зависи какво търсите. На Тасос обаче бих предпочела на почивка, не на екскурзия с Бохемия (тесни са им рейсовете не друго  Laughing)

# 7
  • Мнения: 674
Благодаря Ви много момичета!  bouquet
Засега май се насочих към Солун и Метеора но ако някой има друго мнение нека пише и въобще ако някой разкаже ще съм благодарна!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 202
Метеора! Бяхме там на Нова година. Невероятна красота! Разгледахме и Солун и имахме много добра екскурзоводка, от която научихме изключително интересни неща. Това е предимството на организираната екскурзия...

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ако отиваш на почивка, разбирам да избереш Тасос, но при положение, че отивате на разходка, и искаш да видиш нещо - Солун и Метеора.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Солун и Метеора е ОК. Но е по-трудната екскурзия. По-натоварващата... повечко км. са.

# 11
  • Мнения: 934
Определено първата е по-съдържателна и ще останете доволни,
особено ако идвате чак от Варна.

Май месец ще бъдем на остров Корфу и навръщане мисля да заведа децата на Метеора.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
През април ще ходя на екскурзия от първият вариант-Солун, Метеора. Дали е много изморителна наистина? На метеора има ли много ходене?

# 13
  • Мнения: 3 695
за разглеждане на забележителностите ще избера Метеора, а за почивка и най вече със собствен транспорт Тасос  Peace

Общи условия

Активация на акаунт