За първа година на ДЕТСКА ГРАДИНА - част 24

  • 16 694
  • 437
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 240
Предишни теми - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 и списък.

# 1
  • Мнения: 3 219
Аааа, този път ще съм първа Hug

Много здраве на всички Hug

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 479
аме сте бързи тази сутрин.

Хайде да няма болести вече в тази темичка. Дано  Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Дю, мерси за новата тема  Hug Весели ядки Стелла много ядеше преди - с масло и сиренце. Докато един ден баща й не й ги направил накистани в кисело мляко  Joy Аз така ги ям и той решил, че и Стелла така ги яде. Звъни ми по телефона и ме пита какво да им прибави и аз казвам - сирене и мсло. Без да знам, че са с кисело мляко правени  Joy Е, от тогава Стелла НЕ яде весели ядки  hahaha

# 6
  • Мнения: 3 219

Въх, по тази таблица Дани е с наднормено ooooh!, макар, че при него тежат кокалаци май повечко.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
По тази таблица и Жени е с наднормено тегло ако е момче. Каква ли е таблицата за момичетата? Там явно ще сме повече над нормата.

# 8
  • Мнения: 479
Ми и ние сме с наднормено тегла за момченца. Представям си в таблицата за момичета как ще сме  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 949
Дю, мерси!

По тази табличка Криси е с "много ниско" тегло. Ама тя все пак е за момчета, така че да приемем, че си е добре  Heart Eyes

# 10
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
 Grinning Криско излиза да е с тегло над средното, а въобще не изглежда дебел.. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 310
Моята яде горе- долу всичко -супи,плодове,зеленчуци.... ,но не и  месо и риба ooooh!Какво ли не съм правила,какво ли не съм предлагала по всякакъв начин приготвено- не ще и това е.Пасирам пилешкото месо и така го слагам в супата й и само така яде,усети ли съвсем малко месце и плюе и прави физиономия на отвращение.Уж с времето ще мине,ама винаги си е била така и промяна няма.

Спяща,как е детето,не си писала... Praynig

Neonka, добре дошла!  HugНе се притеснявай,при някои деца адаптацията е трудна и дълга.Дано свикне по- бързо детето.

# 12
  • Мнения: 1 187
И моят е с наднормено - да вземат да си я коригират, много си ми е добре детето  Crossing Arms Обича банани, ябълки  и краставици. В момента, в който легне в леглото, заявява че е гладен. Явно това им е номерът.
 bouquet за новата тема

# 13
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.
Ние още не можем да се изчистим от гадния стрептокок .Ще си седим още вкъщи.
Честита нова темичка и по-малко болни деца да има.

# 14
  • София
  • Мнения: 529
Neonka, добре сте дошли в градинската тема! В ревящите моменти на Ида най-тъпо ми беше да чуя "Еми те всички реват, но свикват". Може да е седмица, месец, може и 4 като при нас... Ужасни сутрини, ужасни изнервени вечери, цял ден притеснение как ли е куклата в градината...
Затова само ви пожелавам да мине бързо и да попаднете на добри госпожи и дечица!  Hug

"Веселите" ядки ме развеселиха! Mr. Green

От вчера сме вкъщи и ние - хрема, лека кашлица, малка Т първия ден. Сега е по-добре, но следобед ще отидем до личната, че не сме се вясвали от есента за градинските документи Embarassed

Ида на всяко лягане става поне 3 пъти до тоалетна (естествено без да й се ходи). За храна не се е сещала да иска Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт