Помощ пърхот!!!

  • 8 283
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Моля препоръчаите ми препарат против пърхот!!! Sad newsm78

# 1
  • Мнения: 3
Аз използвам Derma Exfolating на  KEUNE - много добре успокоява скалпа ми и не изсушава косата ми , както ми се е случвало с някои други шампоани.

Това като инфо може да ти бъде полезно също

http://roshavka.wordpress.com/2009/02/23/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0% … 0%BE%D1%82%D0%B0/

Поздрави Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 496
Виши имат хубави шампоани против пърхут- и за сух, и за мазен скалп.

# 3
  • Мнения: 2 936
от аптеките ,Selsum blue-има варианти за различни типове коса !

или пък Nizoral-има също и таблети които се комбинират заедно с шампоана,но за предпочитане е да отидеш на дерматолог за да ти препоръча подходящо лечение  Peace

# 4
  • Мнения: 3
от аптеките ,Selsum blue-има варианти за различни типове коса !

или пък Nizoral-има също и таблети които се комбинират заедно с шампоана,но за предпочитане е да отидеш на дерматолог за да ти препоръча подходящо лечение  Peace

Низорала е доста силен като шампоан и ако косата и е от тънките или слабите може да има лош ефект. Изсушва. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 385
Моя колежка наскоро сподели, че и е помогнал шампоан Ketozal http://www.ketozal.com/, но аз не съм го ползвала. От сайта на
roshavka в общи линии прилагам хватката с оцета - добре ми се отразява, но е доста миризливичко  Laughing

# 6
шампоана против пърхот на collagena.супер е!

# 7
  • Мнения: 46
Много е важно от кога ти е пърхута!Чувала съм,че ежедневното миене на косата наистина помага.И тук да вмъкна малко инфо,преди време бях чела за проучване на компания(наистина не и помня името),че повечето българки не си миели косата достатъчно добре т.е.повече от 5 минути обино търкане на скалпа.Моля ви не се нахвърляите върху мен ,чела съм го в интервю.Замислих се и реших да пробвам с обилно и нежно измиване на главата в продължение на 5 и даже повече минути.При положение,че слагаме балсами,маски,кристали,против преса и сешоар и незнам си още какво наистина звучи логично и то без да се обиждаме.Резултат-перфектна коса,без помен от пърхут и блестящ рус цвят

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И аз бих те посъветвала да отидеш на дерматолог!
Аз от няколко години имам себореен дерматит на няколко участъка по скалпа и скоро, в резултат от стрес и напрежение се беше обострил-сърбеж и дискомфорт, падаха ми цели люспи от главата.Това въпреки употребата на шампоан за сух скалп  на Виши, на Keune, на Фито.
бях на дерматолог преди 2 седмици и след само 3-дневната употреба на един лосион,предписан ми от дерматоложката-Diprosalic, сега нямам никакви оплаквания Peace
Направо не ми се вярваше,че ще се отърва от тоя гаден сърбел и рани по главата, да не говорим колко неудобно и мърляво е да ръсиш пърхот по дрехите #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 540
Виши имат хубави шампоани против пърхут- и за сух, и за мазен скалп.

И аз препоръчвам Виши. Това беше първия продукт, който си купих за борбата с пърхута и определено нацелих десятката. Успокоява още от първото измиване, страхотен продукт е Peace

# 10
  • Мнения: 207
Запасвам се  да следя темата!

# 11
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Аз ползвам хет ен шоударс но при продължителна употреба не деиства

# 12
  • Мнения: 49
Аз ползвам хет ен шоударс но при продължителна употреба не деиства

При мен действа  вече над 5 години  Thinking И с двете ръце съм ЗА H&S  Party

# 13
  • Мнения: 5
Преди много време ми помогна Низорал таблетки разтворени във най обикновен шампоан.
 За около 3 месеца употреба пърхута ми изчезна и повече не се е появявал.  newsm44

# 14
  • Мнения: 3 050
Виши имат хубави шампоани против пърхут- и за сух, и за мазен скалп.

И аз препоръчвам Виши. Това беше първия продукт, който си купих за борбата с пърхута и определено нацелих десятката. Успокоява още от първото измиване, страхотен продукт е Peace
и аз съм за него. Измива много добре и оставя много чиста кожата и косата Simple Smile Другите, които бих препоръчала са Селсън блу и Ноде ДС на Биодерма (последният е скъпичък).
Виши е към 20 лв, Селсън-а е към 13 лв, Ноде ДС- към 30 лв.

Общи условия

Активация на акаунт