Детето ми е много бледичко

  • 481
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Незнам какво е това, още от раждането всички казват олеле какво е беличко, та чак бледичко. Сега е на 2 г.11м. и почти всяка седмица като си го вземам от градина леличките започват, абе вижте го това дете то е като снежинка до другите деца. Когато му са правени изследвания всичко е било наред. Яде си перфектно, плодове, мляко, обожава месо, активен е, не боледува често, освен нормалната си хрема и кашлица за сезона. В семействата ни всички са си едни по-тъмнички, а то милото сред нас е като взето дете Shocked. Почнах да се притеснявам да му се правят някакви по-сложни изследвания..... моля кажете ако имате подобен случяй Praynig

# 1
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Привет, Orell!
Моят син също е много бял, на места чак му прозират веничките. При нас аз съм доста бяла, но не чак толкова. Същите думи съм чувала и аз още от самото му раждане, но се притсних едва когато ми ги каза педиатърката му. Той беше още на 40 дни и тя поиска да му направим кръвни изследвания, които наистина не бяха най- добрите. Започна се едно непрекъснато боцкане, на 6 месеца резултатите вече бяха по- добри. Аз самата съм с таласемия(наследствена анемия) и е възможно той също да  я е наследил от мен, но това ще станя ясно едва когато направи 2 годинки. Все още често му се вглеждам, но си забранявам лоши мисли след като го виждам, че е добре, храни се, жизнен и енергичен е. Ти казваш, че изследванията на детенцето ти са били добри- това е най- важното. Просто е по- беличко, има много такива хора. Може би трябва да споделиш притесненията си с педиатъра ви и той/тя ще ти даде много по-добри и логични отговори от нас тук. Стскам ти палци всичко да ви е наред и притесненията ти да са били напразни! Praynig

# 2
  • Мнения: 83
много ти благодаря, хорските приказки могат да ти вкарат едни мисли......тези дни ще ходя до лекарката и ще я питам . благодарско Peace

Общи условия

Активация на акаунт